Zasady są proste: raz w miesiącu przekazujemy Wam bezpłatnie najciekawsze kosmetyczne nowości - Wy przez jakiś czas je testujecie, a następnie wysyłacie nam swoją opinię na temat otrzymanych kosmetyków. W każdym kolejnym numerze "Claudii" będziemy prezentować jeden produkt (lub zestaw) do testowania. Najciekawsze opinie i oceny mają szansę pojawić się w artykułach na Claudia.pl.

Co testujemy w tym miesiącu?

W marcu propozycję testowania kierujemy do pań, które skończyły 40 lat. Do oceny mamy krem na dzień 40+ Novaskin Wygładzenie + Nawilżenie marki AA.

novaskin-aa

Linia NOVASKIN od AA to zbiór kosmetyków przeciwzmarszczkowych z kwasem laktobionowym, który w przełomowy sposób stymuluje naskórek do intensywnej regeneracji oraz opóźnia proces pogłębiania się zmarszczek. Kwas laktobiony nie posiada właściwości drażniących, więc nadaje się do każdego rodzaju cery (w tym również wrażliwej i skłonnej do alergii). Aktywny system ActiRepair zapewnia skórze totalną rewitalizację i odnowę oraz potrójny efekt odmłodzenia – poprawę gładkości, jędrności i elastyczności. Olejek arganowy i masło shea wspomagają proces regeneracji i odbudowy bariery hydrolipidowej oraz przywracają skórze miękkość i sprężystość.

Jak otrzymać kosmetyki do testów?

Jeśli skończyłaś 40 lat, wyślij do nas zgłoszenie na adres: claudia@burdamedia.pl

Warto się pospieszyć – do akcji zapraszamy 30 pierwszych pań, które się do nas zgłoszą.

Jak testować?

Otrzymując kosmetyk do testów, każda uczestniczka akcji zobowiązuje się do przygotowania krótkiej opinii na jego temat. Na zakończenie testowania poprosimy cię o udzielenie możliwie wyczerpujących odpowiedzi na następujące pytania:

1. Czy krem skutecznie wygładza zmarszczki i nawilża? (jakie efekty zauważyłaś u siebie, czy jesteś z nich zadowolona?)

2. Jakie jest wrażenie stosowania kremu na skórze? (czy krem dobrze się wchłania, czy jest lekki/ ciężki)?

3. Jak sprawdza się na co dzień? (czy skóra się po nim błyszczy,czy nadaje się pod makijaż?)

4. Jakie są cechy kremu (co sądzisz o jego zapachu i konsystencji, czy jest wydajny?)

5. Czy poleciłabyś go koleżance? Napisz dlaczego.

6. Wypisz najważniejsze plusy i minusy testowanego kremu.

By opinia była rzetelna, krem powinien być stosowany przez minimum 3 tygodnie. 

 

Sprawdź Regulamin akcji >>>