Zasady są proste: raz w miesiącu przekazujemy Wam bezpłatnie najciekawsze kosmetyczne nowości - Wy przez jakiś czas je testujecie, a następnie wysyłacie nam swoją opinię na temat otrzymanych kosmetyków. W każdym kolejnym numerze "Claudii" będziemy prezentować jeden produkt (lub zestaw) do testowania. Najciekawsze opinie i oceny mają szansę pojawić się w artykułach na Claudia.pl.

Co testujemy w maju?

W tym miesiącu chcemy was zaprosić do testowania wybielającej pasty do zębów Sparkly White, Himalaya. Dzięki przełomowej ziołowej formule, wzbogaconej w naturalne enzymy i ekstrakty z papai oraz ananasa, pasta widocznie usuwa przebarwienia. Sprawia, że zęby stają się widocznie
bielsze już po 2 tygodniach bez użycia chemicznych wybielaczy. Jeśli więc chcesz, żeby twój uśmiech stał się bardziej promienny, weź udział w teście.

Jak otrzymać kosmetyki do testów?

Wyślij do nas zgłoszenie na adres: claudia@burdamedia.pl

Warto się pospieszyć – do akcji zapraszamy 30 pierwszych pań, które się do nas zgłoszą.

Jak testować?

Otrzymując kosmetyk do testów, każda uczestniczka akcji zobowiązuje się do przygotowania krótkiej opinii na jego temat. Świetnie, jeśli wyniki testów uda się też zobrazować zdjęciami (ale nie jest to obowiązkowe). Na zakończenie testowania poprosimy cię o udzielenie możliwie wyczerpujących odpowiedzi na następujące pytania:

1. Czy pasta skutecznie wybiela zęby i usuwa przebarwienia?

2. Po jakim czasie widzisz różnicę?

3. Jakie są cechy pasty (co sądzisz o zapachu i konsystencji, czy tubka jest wydajna?)

4. Wypisz najważniejsze plusy i minusy produktu.

Sprawdź Regulamin akcji >>>