Zasady są proste: raz w miesiącu przekazujemy Wam bezpłatnie najciekawsze kosmetyczne nowości - Wy przez jakiś czas je testujecie, a następnie wysyłacie nam swoją opinię na temat otrzymanych kosmetyków. W każdym kolejnym numerze "Claudii" będziemy prezentować jeden produkt (lub zestaw) do testowania. Najciekawsze opinie i oceny mają szansę pojawić się w artykułach na Claudia.pl.

Co testujemy w lipcu?

W tym miesiącu chcemy wam zaproponować testowanie pasków wybielających do zębów Rapid White. Paski są cienkie, elastyczne i przezroczyste. Przykleja się je do zębów na 5–10 minut, a pierwsze efekty wybielania dostrzegalne są już po 5 dniach stosowania. Ich formuła jest wolna od nadtlenku wodoru, a dodatkowo paski mają miętowy smak i odświeżają oddech. 

Ale to jeszcze nie wszystko! Oprócz pasków wybielających, mamy dla Was również 20 zestawów suplementu diety Omega-7 + GLA, Rokitnik i Wiesiołek, który pomoże poprawić stan włosów, paznokci i błon śluzowych, dzięki unikalnej kompozycji kwasów omega (z olejów z rokitnika i wiesiołka), witaminy E i cynku. Do testowania suplementu również zapraszamy 20 pan, które pierwsze się do nas zgłoszą. 

paski

Jak otrzymać produkty do testów?

Wyślij do nas zgłoszenie na adres: claudia@burdamedia.pl wpisując w treści maila, co chciałabyś przetestować. 

Do przetestowania 20 opakowań pasków wybielających i 20 opakowań suplementu diety. Warto się pospieszyć – do akcji zapraszamy pierwsze osoby, które się do nas zgłoszą.

Jak testować?

Otrzymując paski wybielające do testów, każda uczestniczka akcji zobowiązuje się do przygotowania krótkiej opinii na ich temat. Świetnie, jeśli wyniki testów uda się też zobrazować zdjęciami (ale nie jest to obowiązkowe). Na zakończenie testowania poprosimy cię o udzielenie możliwie wyczerpujących odpowiedzi na następujące pytania:

1. Czy paski skutecznie wybielają zęby?

2. Po ilu dniach zauważyłaś pierwsze efekty?

3. Czy paski są wygodne w użyciu?

4. Wypisz najważniejsze plusy i minusy produktu.

 

Sprawdź Regulamin akcji >>>