Zasady są proste: raz w miesiącu przekazujemy Wam bezpłatnie najciekawsze kosmetyczne nowości - Wy przez jakiś czas je testujecie, a następnie wysyłacie nam swoją opinię na temat otrzymanych kosmetyków. W każdym kolejnym numerze "Claudii" będziemy prezentować jeden produkt (lub zestaw) do testowania. Najciekawsze opinie i oceny mają szansę pojawić się w artykułach na Claudia.pl.

Co testujemy we wrześniu?

We wrześniu chcemy wam zaproponować testowanie lakierów hybrydowych Hybrid Professional Gel Polish, firmy Eveline Cosmetics. Dzięki nim manikiur przetrwa nawet dwa tygodnie, a osiągniesz to bez wizyty w salonie kosmetycznym. Łatwy sposób nakładania i szeroki, wygodny pędzelek sprawia, że malowanie paznokci stanie się proste, a ty nie będziesz musiała czekać, aż lakier wyschnie. Jeśli masz ochotę sprawdzić efekt na własnych paznokciach, weź udział w teście.

Jak otrzymać produkt do testów?

Wyślij do nas zgłoszenie na adres: claudia@burdamedia.pl 

Do przetestowania mamy 20 produktów - o ich przyznaniu decyduje kolejność zgłoszeń. 

Jak testować?

Otrzymując lakier do testów, każda uczestniczka akcji zobowiązuje się do przygotowania krótkiej opinii o produkcie. Świetnie, jeśli wyniki testów uda się też zobrazować zdjęciami (ale nie jest to obowiązkowe). Na zakończenie testowania poprosimy cię o udzielenie możliwie wyczerpujących odpowiedzi na następujące pytania:

1. Jak oceniasz działanie produktu? Czy dobrze się rozprowadza na paznokciu?

2. Jak oceniasz kształt pędzelka i czy łatwo się nim maluje?

3. Czy lakier szybko wysycha i trwale trzyma się na paznokciu?

4. Wypisz najważniejsze plusy i minusy produktu.

 

Sprawdź Regulamin akcji >>>