Zasady są proste: raz w miesiącu przekazujemy Wam bezpłatnie najciekawsze kosmetyczne nowości - Wy przez jakiś czas je testujecie, a następnie wysyłacie nam swoją opinię na temat otrzymanych kosmetyków. W każdym kolejnym numerze "Claudii" będziemy prezentować jeden produkt (lub zestaw) do testowania. Najciekawsze opinie i oceny mają szansę pojawić się w artykułach na Claudia.pl.

Co testujemy w październiku?

W tym miesiącu proponujemy Wam przetestowanie złotego kremu-esencja z linii Ideal Beauty marki Soraya. To krem na dzień, opracowany specjalnie z myślą o cerze zmęczonej i pozbawionej blasku. W składzie ma: esencję z róży, która nadaje skórze jedwabistą miękkość i poprawia jej koloryt, Perfect Skin Complex, sprawiający, że twarz wygląda promienniej, oraz widocznie rozświetlający „złoty” pył. Jeśli masz ochotę sama sprawdzić działanie Złotego kremu-esencji, weź udział w naszym teście.

soraya
Złoty kremu-esencja z linii Ideal Beauty, Soraya,  22,90 zł/50 ml

Jak otrzymać produkt do testów?

Wyślij do nas zgłoszenie na adres: claudia@burdamedia.pl 

Do przetestowania mamy 20 produktów - o ich przyznaniu decyduje kolejność zgłoszeń. 

Jak testować?

Otrzymując krem do testów, każda uczestniczka akcji zobowiązuje się do przygotowania krótkiej opinii o produkcie. Świetnie, jeśli wyniki testów uda się też zobrazować zdjęciami (ale nie jest to obowiązkowe). Na zakończenie testowania poprosimy cię o udzielenie możliwie wyczerpujących odpowiedzi na następujące pytania:

1. Jak oceniasz działanie produktu?

2. Czy twoja cera jest widocznie rozświetlona i wygląda na mniej zmęczoną?

3. Jak oceniasz konsystencję kremu? Czy dobrze się wchłania i nadaje się pod makijaż?

4. Wypisz najważniejsze plusy i minusy produktu.

 

Sprawdź Regulamin akcji >>>