Nawet najdrobniejsza zmiana w naszym wyglądzie może pozytywnie wpłynąć na nasze samopoczucie. Dlatego układając włosy spróbuj nowego upięcia, ponieważ w kilka chwil może stać się twoim ulubionym. Nie przejmuj się długością swoich włosów, dla każdej, nawet najkrótszej, coś się znajdzie!

Najmodniejsze fryzury: spięcie z tyłu

Ta fryzura zainspirowana jest latami 70.. Wystarczy, że złapiesz dwa kosmyki włosów z przodu i zwiążesz je z tyłu. Możesz dodać elegancką spinkę lub warkocze dla lepszego efektu. Jeżeli obawiasz się, że fryzura będzie wyglądała „płasko”, możesz delikatnie podtapirować włosy z przodu.

Zobacz też: Najmodniejsze cięcie włosów w stylu lat 70.!

Najmodniejsze fryzury: koński ogon

Ta fryzura jest dedykowana osobom z długimi włosami. Gładko zaczesane włosy, ozdobna gumka i długi kucyk to recepta na prostą i elegancką fryzurę.

Najmodniejsze fryzury: z ozdobą

Opaski, ozdobne spinki i kolorowe chusty stały się modnymi elementami dopełniającymi nasze stylizacje. Do zwykłych jeansów i koszulki dodaj kilka spinek z perłami z boku głowy, a efekt WOW gwarantowany.

Najmodniejsze fryzury: surferskie fale

To ułożenie sprawdzi się najlepiej u osób z bobem, a także ze średnimi i długimi włosami. Kilka psiknięć soli morskiej na mokre włosy, a będziemy wyglądały jakbyśmy przed chwilą skończyły pływać w oceanie. Tak poskręcane włosy możesz dodatkowo ozdobić opaską lub spinką.

Najmodniejsze fryzury: nisko związany kucyk

Nisko związany kucyk to propozycja na którą mogą skusić się posiadaczki długich włosów jak i tych do ramion. Możesz zawinąć pasmo włosów wokół gumki, aby stworzyć ciekawe wiązanie. Zadbaj, aby włosy miały równy przedziałek oraz aby były gładkie, a będziesz miała gotową fryzurę na wielkie wyjście.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez @hairby.brittany Cze 18, 2019 o 3:23 PDT

 

Najmodniejsze fryzury: opaska z warkocza

Ta fryzura najlepiej sprawdzi się przy długich włosach. Warkocz jest tylko początkiem tej fryzury. Z reszty włosów możesz zrobić kok, kucyk lub zostawić je rozpuszczone. Możesz także zrobić dwa warkocze i zapleść je ze sobą.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez @hairby.brittany Sie 10, 2019 o 1:05 PDT

Najmodniejsze fryzury: kok z połowy włosów

Półkoczek, kok samuraja czy half messy bun. Fryzura występująca pod tymi nazwami jest niezwykle wygodna i banalna w wykonaniu. Wystarczy zebrać część włosów i zrobić z nich koka na czubku głowy. Jeżeli masz cienkie włosy, a nie chcesz zrezygnować z tej fryzury, użyj frotki, która doda objętości.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez M E G S (@wonderful_u) Kwi 11, 2020 o 7:27 PDT

Najmodniejsze fryzury: messy bun

Wysoki kok, upięty niedbale na czubku głowy będzie idealną fryzurą na co dzień. Możesz dodać do niego ozdobne spinki lub gumkę. Niedbały kok będzie się ciekawie prezentował gdy wcześniej zapleciesz kilka cienkich warkoczyków. Fryzura zyska dodatkową fakturę, która na pewno nie pozostanie niezauważona. Jeżeli masz grzywkę, zostaw ją poza kokiem, będzie się świetnie prezentowała!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez @hairby.brittany Maj 16, 2019 o 1:17 PDT

Najmodniejsze fryzury: luźny warkocz

Luźny warkocz zapleciony z boku lub z tyłu to szybki sposób na efektowną fryzurę. Możesz we włosy zapleść apaszkę, aby warkocz był optycznie większy.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez @hairby.brittany Maj 8, 2020 o 3:42 PDT

Najmodniejsze fryzury: asymetryczne uczesanie

Wszystkie włosy przerzucone na jedną stronę lub zygzakowaty przedziałek to propozycja dla tych osób, które wolą zostać przy rozpuszczonych włosach.

Przeczytaj też: