1. Zobaczysz - doskonałe na wakacyjne dni - modne zestawy w stylu boho: powiewne sukienki, kolorowe spodnie, wielobarwne tuniki. Są śliczne i bardzo wygodne. Warto je mieć w swojej szafie!
  2. Dzięki Horoskopowi na lato dowiesz się, co Cię czeka w lipcu i sierpniu. Cudowny odpoczynek? Nowe, interesujące znajomości? Miłość? Wszystko jest możliwe…
  3. Naturoterapeuta podpowie, jak wykorzystać zdrowotne właściwości letnich kwiatów. Nasturcja, dziewanna, nagietek, chaber właśnie teraz mają największą moc.
  4. Poznasz sprytny pięciopunktowy plan pielęgnacyjny, dzięki któremu twoje stopy będą pięknie wyglądały w letnich sandałkach.
  5. Przekonasz się, co powinnaś zrobić, by z pracy wskoczyć łagodnie w wakacyjną labę. Coach poradzi, jak najskuteczniej odciąć się od codziennych kłopotów io czym warto pamiętać, by urlop naprawdę stał się odpoczynkiem.
  6. Spotkasz się z Adą Fijał, Anitą Sokołowską i Margaret - i poznasz ich opowieści o niezapomnianych podróżach.
  7. Zobaczysz, do jakich ciekawych miejsc na Bałkanach warto się wybrać podczas urlopu.
  8. Dowiesz się, jak najskuteczniej sobie poradzić z drobnymi urazami i dolegliwościami, które mogą ci się przydarzyć podczas wyjazdu.
  9. Przeczytasz, jak rozmawiać z dzieckiem o seksie. Swoimi doświadczeniami dzieli się pedagog, edukatorka seksualna.
  10. W Temacie numeru „Apetyt na lato” będziesz miała okazję poznać wiele nowych przepisów: na świetne dania rodem z food trucków, na przepyszne chłodniki i jagodowe słodkości.


Miłej lektury!:)