Aby czerpać przyjemność z robienia prania kluczowe jest posiadanie odpowiedniego sprzętu. Dobrze dobrana pralka sprawi, że rzeczy będą idealnie czyste, higieniczne i pachnące. Wybierając pralkę musimy zastanowić się, jakie funkcje są dla nas istotne i czy wybrana przez nas maszyna spełni wszystkie oczekiwania. Naszym faworytem są pralki Candy z serii RapidO. Dlaczego? Przeczytajcie niżej!

Wybierając pralkę musimy sprawdzać jakie mają funkcje oraz czy są one dostosowane do naszych potrzeb. W poszukiwaniu maszyny idealnej naszą uwagę przykuły pralki RapidO, które łączą w sobie innowacyjność rozwiązań oraz funkcjonalność użytkowania. Zostały one zaprojektowane tak, abyśmy komfortowo mogli z nich korzystać. Sama nazwa wskazuje, RapidO w języku włoskim oznacza szybkość, że pranie musi zajmować jak najmniej czasu, przy jednoczesnym uzyskaniu doskonałych efektów. Co jeszcze zwróciło naszą uwagę?

Programy dostosowane do naszych potrzeb

Wśród 16 programów znajdziemy niezwykle przydatny w dzisiejszych czasach program Higiena 59’, który usuwa bakterie i alergeny w niecałą godzinę. Dzięki temu będziemy mieć pewność, że wyciągane z pralek pranie jest naprawdę czyste i higieniczne.

Krótki czas prania

Do wyboru mamy 16 programów prania, w tym aż 9 szybkich, wśród których jest program Daily 39’ oraz program Daily Hygiene, który już w 60 stopniach Celsjusza gwarantuje głębokie czyszczenie odzieży i usunięcie bakterii w zaledwie 59 minut. Dzięki temu możemy w mgnieniu oka uprać ubrania, które będą nam potrzebne.

Zobacz również:

Dbałość o delikatne ubrania

Pralka posiada Certyfkat Woolmark, który gwarantuje odpowiednio dobraną temperaturę. Dzięki temu delikatna odzież zachowuje swój rozmiar oraz kształt. Możemy zatem bez obaw prać nawet najdelikatniejsze tkaniny.

Optymalne parametry prania

Urządzenie posiada funkcję KG Detector, który sam dostosowuje ilość wody, rytm obrotów bębna i prędkość wirowania do rodzaju tkanin. Wykrywa także obecność piany i w razie potrzeby zwiększa ilość wody podczas płukania.

Inteligentne rozwiązania

Pralki Candy z serii RapidO możemy obsługiwać za pomocą aplikacji simply-Fi na smartfona. Niezależnie od miejsca, w którym przebywamy, możemy sterować pralką zdalnie. Mamy także dostęp do informacji o jej stanie technicznym, statystykach użytkowania, a także znajdziemy porady, jak dbać o tkaniny i nasze urządzenie.

Pralka pomoże nam wybrać odpowiedni program

Nowa funkcja aplikacji simply-Fi Snap & Wash, pomoże nam wybrać najlepszy program prania. Wystarczy zrobić telefonem zdjęcie zabrudzonej odzieży, a aplikacja wskaże odpowiedni program, który pozwoli uzyskać najlepsze efekty prania. Dzięki wykorzystaniu sztucznej inteligencji, aplikacja jest w stanie rozpoznać kolory oraz gabaryty prania.

Funkcja pary Easy Iron

To jedna z naszych ulubionych funkcji! Pralka posiada funkcję pary Easy Iron, która redukuje ilość zagnieceń nawet do 80%. Dzięki temu możemy łatwiej i zdecydowanie szybciej wyprasować odzież.

Zawsze świeże pranie

Zdarzyło Ci się zapomnieć o wyjęciu prania po zakończonym cyklu i musiałaś wyprać je po raz kolejny? W pralce Candy...wystarczy aktywować funkcję Refresh Touch, która za pomocą regularnych ruchów bębna sprawi, że pranie po wyjęciu z pralki będzie pachnące i pozbawione zagnieceń.

Cicha praca

Chcesz uprać coś wieczorem lub w nocy, ale boisz się, że obudzisz domowników lub sąsiadów? Z pralkami z serii RapidO ten problem znika! W urządzeniach zamiast klasycznego silnika zamontowano silnik inwerterowy, który działa ciszej i powoduje mniejsze wibracje podczas wirowania, dzięki czemu pralka jest bardziej stabilna.

Nowoczesny design i ergonomia

Funkcje pralki są niezwykle istotne, jednak to nie wszystko – liczy się także wygląd urządzenia. Marka Candy zadbała, aby urządzenia z serii RapidO wyróżniały się nowoczesnym designem. Modele mają większy i wyżej umieszczony otwór drzwi, który ułatwia wkładanie i wyjmowanie odzieży z bębna. Co więcej, na górze urządzenia znajduje się czytelna konsola dotykowa którą możemy obsługiwać w wygodnej, wyprostowanej pozycji.