Spis treści:

  1. Szpilki na komunię dla mamy
  2. Sandały na komunię dla mamy
  3. Baleriny na komunię dla mamy

Szpilki na komunię dla mamy

Szpilki to idealny pomysł zwłaszcza dla niższych Pań, które marzą o stylizacjach z dłuższą sukienką. Modne są obecnie kwieciste sukienki na komunię dla mam, które przyciągają wzrok! Warto przemyśleć też czy buty mają być monokolorystyczne czy też wzorzyste. W ten sposób będą idealnie komplementować cały komplet. Panie o bujniejszych kształtach wyeksponują łydkę oraz pupę dzięki szpilkom. Postawa automatycznie idzie ku górze i naturalnie kształtuje się linia nóg. Ciekawym sposobem na urozmaicenie cielistych czy czarnych szpilek są specjalne spinki, które możemy doczepiać w zależności od sytuacji. taka praktyka jest często stosowana przy butach na ślub dla panny młodej.

Sandały na komunię dla mamy

Sandały na komunię dla mamy to propozycja zwłaszcza dla tych Pań, które nie czują się zbyt komfortowo w wysokich obcasach. Temperatury w maju często śmiało przekraczają 20 stopni Celsjusza, dlatego też przewiewny rodzaj obuwia jest bardzo wskazany. Możemy wybierać spośród tych materiałowych, skórzanych czy też z ekologicznej skóry. Obecnie najmodniejsze są te sandały, które zakończone są delikatnym czubem czy też całkowicie wykrojone. Do sandałów będą pasować zwiewne długie sukienki, zarówno kwieciste, jak i te w jednym kolorze.

Baleriny na komunię dla mamy

Baleriny na komunię dla mamy mogą być zarówno butem przewodnim, jak i tym na zmianę do domu. Po przejściu ceremonii w szpilkach, które sprawiły, ze stopy nieco opuchły, możemy sobie pozwolić na baleriny na zmianę. Panie, które są dość wysokie, często stawiają na baleriny z niewielkim obcasem, który jest znacznie wygodniejszy niż te skonstruowane całkowicie na płasko. Możesz wybierać wśród tych klasycznych kremowych czy bezowych lub w nieco krzykliwszych kolorach - żółtym, czerwonym czy błękitnym. Dobrze pasują także do stylizacji ze spodniami, jeżeli nie chcemy stawiać na sukienkę czy spódnicę.

Zobacz też:

Ile włożyć na komunię do koperty?

Kolczyki na komunię dla dziewczynek. Piękne modele!

Zobacz również: