Wspólne celebrowanie urodzin rozpoczęło się 15 października. Tego dnia został ogłoszony ogólnopolski konkurs pod hasłem „20LatRazem”, a jego nagroda to rodzinny wyjazd do Londynu. Jest o co powalczyć!

Na czym polega zadanie?

Konkurs został zorganizowany na oficjalnym Fanpage’u marki na Facebook ->>Pasaż tesco, gdzie w poście konkursowym należy dokończyć w komentarzu zdanie „Gdy miałem/miałam 20 lat…”

Spośród nadesłanych zgłoszeń organizator wyłoni 6 zwycięzców, którzy otrzymają nagrody:
•    Za zajęcie 1. miejsca: rodzinny wyjazd do Londynu oraz kolacja z Mateuszem Gesslerem!
•    Nagrody dodatkowe: 5 zestawów biletów (po 2 sztuki) do Energylandii.

Wygrywają najbardziej kreatywne zgłoszenia.

Wyjątkową niespodzianką jest film video, w którym gwiazdy opowiedziały o emocjach związanych z Pasażami Tesco na przełomie 20 lat. Do podzielenia się wspomnieniami zostały zaproszone: Małgorzata Rozenek-Majdan, Natalia Siwiec i Dorota Gardias.

Jednak czym byłyby urodziny bez spotkania z klientami!  

Już 26 października w Pasażu Tesco na warszawskim Gocławiu odbędzie się event z udziałem plejady Gwiazd, w tym Mateusza Gesslera, z którym dzieci będą mogły wspólnie gotować! Tego dnia zostanie również rozstrzygnięty konkurs  „Śniadanie na szóstkę”.

 „20-lecie Pasaży Tesco, to nie tylko nasz jubileusz. To również święto naszych najemców oraz klientów. W tym roku dzięki zaplanowanym działaniom chcemy im szczególnie podziękować i zachęcić do wspólnego celebrowania” – mówi Łukasz Kędzior, Marketing Manager w Dziale Zarządzania Pasażami Handlowymi Tesco Polska.