EKSPLOZJA RÓŻU

W tym sezonie róż zdominował makijaż! Już nie występuje wyłącznie w roli delikatnego akcentu na policzkach, lecz pojawia się również na skroniach i powiekach. Na pokazie Kenzo mogliśmy zobaczyć istną eksplozję różu. Nam jednak przypadły do gustu bardziej subtelne wydania tego trendu, takie jak na pokazach Adama Selmana czy Chanel. Odkryj krok po kroku idealny makijaż z różem w roli głównej według Natalii Gustaw – Senior Make up Artist i blogerki videobloga Sephora blogmakijaz.pl.

FOCUS NA USTA

Mocny akcent na ustach jako jedyny, wyrazisty element makijażu? Czemu nie! Tej wiosny wracamy do jaskrawych odcieni czerwieni, różu i pomarańczy. Zuza Poprzeczko – National Make up Artist  i blogerka videobloga Sephora blogmakijaz.pl połączyła czerwień z pomarańczem dla ultramodowego efektu, od którego nie można oderwać wzroku.

SIŁA KOLORU

Od delikatnej kreski, po niezwykle kolorowe smoky. W tym sezonie najwięksi kreatorzy mody nie bali się odważnych kolorów. Smoky we fioletowym wydaniu to interpretacja tego trendu przez Anię Galińską - National Make Up Artist/sm Pro Team Europe i blogerkę videobloga Sephora blogmakijaz.pl. Należy tylko pamiętać, że przy tym rodzaju makijażu oczy muszą być w idealnej kondycji.

Zobacz, jak zrobić każdy z tych makijaży krok po kroku->>