AccorHotels

Dzięki tej aplikacji możesz zarezerwować jeden z 4000 hoteli na całym świecie. Dzięki możliwości dodania karty kredytowej od razu dokonasz płatności. Twórcy aplikacji przygotowali także przewodnik po 70 miastach na różnych kontynentach.

PackMeApp

Czy na pewno wszystko spakowałam? - to pytanie zadaje sobie chyba każda z nas wsiadając do samolotu lub samochodu. Na miejscu okazuje się, że nasze przyjaciółki zabrały dokładnie to samo co my, dzięki czemu dysponujemy 3 suszarkami, dwoma prostownicami i pełnymi kosmetyczkami produktów. Aplikacja PackMeApp sprawi, że nie tylko o niczym nie zapomnisz, ale tez udostępnisz swoją listę bagaży znajomym. Dzięki temu nie będziecie musieli zabierać kilku sztuk tych samych rzeczy.

Glympse

Zdążyło Wam się kiedyś zgubić w obcym mieście? Jeśli tak na pewno wiecie, że nawet możliwość skontaktowania się przez telefon komórkowy nie zawsze załatwia sprawę. Aplikacja Glympse udostępni wybranym osobom twoją dokładną lokalizację. Dane zostaną przekazane SMS-em, mailem lub poprzez media społecznościowe.

Snapseed

Uwielbiasz dzielić się ze znajomymi zdjęciami z wakacji, ale nie chcesz czekać do powrotu do domu? Skorzystaj z zaawansowanego programu do obróbki zdjęć w komórce Snapseed. Jedno dotknięcie ekranu wystarczy, by wyretuszować zdjęcie czy dodać oryginalny filtr.

iPolak

Aplikacja iPolak została przygotowana przez MSZ. W razie potrzeby ułatwia kontakt z najbliższą polską placówką dyplomatyczną, informuje o sytuacji w danym kraju i ostrzega w przypadku niebezpieczeństwa. Przyda się także, gdy szukasz informacji o służbie zdrowia za granicą. Warto zainstalować na wszelki wypadek...

Zobacz, dlaczego warto czasami zrezygnować z samochodu >>>