Mała ilość miejsca pod prysznicem

Poranny pośpiech przed ważnym spotkaniem… Wchodzisz pod prysznic i od razu, na dzień dobry, zawadzasz łokciem o drzwi kabiny, szampon po raz kolejny spada ze zbyt wąskiej półki, a wystająca bateria po raz kolejny staje na drodze, gdy schylasz się po gąbkę. Kiepski start. Zamiast odprężenia pojawia się irytacja, a Twój stres rośnie.

A przecież wystarczyłoby wybrać większą kabinę prysznicową. Półokrągła kabina z nowej kolekcji GEO marki KOŁO to rozwiązanie, które pasuje do każdej łazienki. Uchwyt do otwierania drzwi producent umieścił w profilu, dzięki czemu pozostają one gładkie na całej powierzchni. Kabinę tę można dowolnie skonfigurować, wybierając drzwi przesuwane, otwierane, lub całkiem wyeksponowaną kabinę. Na Twój komfort pod prysznicem ma wpływ wiele czynników, dlatego zastanawiając się nad aranżacją tej przestrzeni, warto uwzględnić rozmaite potrzeby.

Trzeszcząca kabina prysznicowa

Wieczorny prysznic może być długo wyczekiwanym momentem relaksu. Pomyśl tylko… Po całym dniu wypełnionym obowiązkami wreszcie chwila dla siebie! Wchodzisz do kabiny, a drzwi, jak zwykle, zamykają się z łoskotem: Łup! Łup! Mała rzecz, a potrafi zepsuć nastrój. W kabinie GEO marki KOŁO zastosowano odbojnik sprężynowy, dzięki czemu drzwi przesuwają się niemal bezgłośnie. Co więcej, zawsze pozostają w profilu, zamiast wyskakiwać znienacka, gdy akurat najbardziej Ci się spieszy.

Meble słabej jakości

Byle jakie meble zapewniają tak szeroki repertuar przykrych niespodzianek, że nawet nie warto próbować ich wyliczać. Obluzowane drzwi od szafek, odłażące okleiny, nóżki spuchnięte od wilgoci… STOP! Wiesz już, o co chodzi. O jakość oczywiście! Wybierając, na przykład, meble łazienkowe Modo firmy KOŁO, wykonane z płyty wilgocioodpornej, zyskujesz rozwiązanie stylowe i eleganckie, a przy tym trwałe i solidne!

Toaleta, pamiętająca gorsze czasy

Łazienka kojarzy się z czystością, prawda? Ale niekoniecznie z czystością, o którą musisz walczyć w pocie czoła! Toaleta, która wymaga ciągłego szorowania? Do lamusa! Jest przecież wiele nowoczesnych, higienicznych rozwiązań – jak choćby nowa miska sedesowa WC MODO Pure marki KOŁO. Wszystkie miski toaletowe MODO są dostępne w technologii Rimfree®, czyli bez wewnętrznego rantu. Dodatkowo możesz je wybrać w wersji z powłoką Reflex KOŁO, która skutecznie chroni powierzchnię przed osadzaniem się kamienia i zanieczyszczeń. Czystość i higiena w łazience? To proste! 

Wszechobecny bałagan w łazience

Ręczniki, kosmetyki, szczoteczka do zębów, szampon i suszarka. A wszystko to – na krześle! Zbyt mała ilość miejsca w szafkach prowadzi do chaosu w całej łazience. Jak temu zaradzić? Szafki podumywalkowe z kolekcji MODO marki KOŁO mają pojemne, głębokie szuflady. Są także zaopatrzone w mechanizm cichego domykania soft-close. Idealny porządek, a wszystko pod ręką!