Trendy we fryzjerstwie nieustannie się zmieniają. Nie bez przyczyny stale słyszymy o nowych rodzajach koloryzacji czy wymyślnych kolorach. Jednak czy facetów naprawdę interesuje, jaką techniką wykonałaś refleksy na swoich pasmach? Niespecjalnie! Dla nich liczy się efekt końcowy! Zastanawiasz się, które fryzury królują w oczach mężczyzn? Czytaj dalej!

Fryzury, które kochają faceci: proste pasma

Taki klasyk znajduje się wśród męskich faworytów? Tak! Pamiętajmy, że panowie naprawdę cenią sobie najprostsze rozważania. Według nich jedną z bardziej przyciągających fryzur jest… brak fryzury. Rozprostowane, dobrze rozczesane pasma przyciągną wzrok niejednego mężczyzny! Jeżeli obawiasz się, że twoje włosy będą oklapnięte, możesz użyć proszku podnoszącego objętość lub wysusz włosy głową do dołu – będziesz zaskoczona efektem!

Fryzury, które kochają faceci: bob

Bob to taka fryzura, którą zna każda kobieta. Dlaczego faceci tak bardzo go lubią? Tego typu cięcie podkreśla kształt twarzy. Seksownie odsłania szyję, co dodaje wizerunkowi charakteru. Okazuje się, że krótsze włosy też są dla facetów sexy.

Fryzury, które kochają faceci: kucyk

Kucyk to dosyć powszechna fryzura, która najczęściej towarzyszy nam w sytuacjach, gdy szukamy fryzury wygodnej i praktycznej. Panowie jednak doszukują się w kucykach innych kwestii. Długie włosy, które opadają na plecy, to całkiem przyjemny widok dla faceta. Ważnym aspektem jest odsłonięta szyja, która dodatkowo wzmaga wrażenia. Kto by pomyślał, że zwykły kucyk może być taki seksowny!

Fryzury, które kochają faceci: long bob

Long bob to obok długich włosów i krótkiego boba ulubiona fryzura mężczyzn. Równo obcięte włosy sięgające za linię ramion tworzą wizerunek modny i niezwykle dziewczęcy. Jest to fryzura, która zwraca męską uwagę, a przy okazji jest niezwykle wygodna w stylizowaniu. 

Fryzury, które kochają faceci: fale

Romantyczne, opadające na ramiona fale zdecydowanie muszą znaleźć się w tym zestawieniu! Nie bez przyczyny mężczyźni tak bardzo lubią się nimi bawić, zaplatać i dotykać. Jeżeli Twoje włosy naturalnie nie falują i nie kręcą się, możesz skorzystać z pomocy lokówki lub prostownicy. 

Pamiętaj, że nie chodzi o to, aby dla płci przeciwnej celowo zmieniać swój wygląd i na siłę wpasowywać się w ich gusta. Niewiele osób zdaje sobie z tego sprawę, ale kobiety, które dobrze czują się we własnym ciele i są pewne siebie, dla płci przeciwnej wydają się o wiele atrakcyjniejsze. Jeśli któraś z tych propozycji fryzur przypadnie Ci to do gustu to świetnie. Jeśli nie znalazłaś na liście nic, w czym mogłabyś poczuć się dobrze to pamiętaj, że najważniejsza jesteś ty i twoje potrzeby.
 

Zobacz również: