Biżuteria może być kluczowym elementem każdej stylizacji. Stworzenie modnej i zwracającej na siebie uwagi kompozycji to nie lada wyzwanie. Tegoroczne trendy w biżuterii łączą w sobie różne style, rozmiary, kolory i wzory. Poznaj 5 głównych trendów na nadchodzący sezon.

Trendy biżuteria 2021: astrologia

Horoskopy, wróżby i tarot cieszą się ogromną popularnością, co możemy zauważyć także w trendach biżuteryjnych. Motywy gwiazd, znaków zodiaków czy planet będziemy nosić ukryte blisko serca, w postaci delikatnych zawieszek.

Trendy biżuteria 2021: łańcuchy

Łańcuchy to trend, który powróci do nas na wiosnę. Możemy nosić je w wersji maxi – jeden gruby, zwracający na siebie uwagę naszyjnik lub w wersji mini – często łączone ze sobą różne długości i sploty stworzą ciekawą i indywidualną kompozycję. Biżuteria w formie łańcucha to dodatek, który sprawdzi się doskonale przy minimalistycznych stylizacjach.

Kupując biżuterię od Ani Kruk w tym tygodniu możesz liczyć na kuszące rabaty! 

- 10% przy zakupie 1 sztuki
- 20% przy zakupie 2 sztuk
- 30 przy zakupie 3 sztuk

Trendy biżuteria 2021: vintage

Biżuteria vintage inspirowana szkatułką babci w towarzystwie pięknych kamieni będzie doskonale współgrać z codziennymi stylizacjami, a także z tymi na wielkie i ważne wyjścia. Perły oraz kryształki będą nieodłącznym elementem tego trendu. Możemy się nim bawić i łączyć eleganckie projekty z wakacyjnymi kolorami.

Trendy biżuteria 2021: amulety

Amulety, czyli minimalistyczne naszyjniki z ważnym dla nas przekazem będą ogromnym trendem w najbliższych miesiącach. Mamy tutaj dużą dowolność wzorów i rozmiarów zawieszek, najważniejsze jest to, aby blisko serca nosić coś, co do nas przemawia. Dla lepszego wizualnego efektu amulety warto łączyć z łańcuchami.  

Zobacz również:

Trendy biżuteria 2021: minimalizm

Minimalistyczna biżuteria obecna jest w trendach od kilku sezonów i nic nie wskazuje na to, że ma się to zmienić. Delikatne łańcuszki, cienkie pierścionki i kobiece kolczyki niemal stworzone są do tego, aby łączyć je ze sobą w ciekawe zestawy.

Sprawdź też: