Szukając torebki idealnej musimy zastanowić się, jaki model będzie dla nas najbardziej funkcjonalny i jednocześnie sprawdzi się na większość okazji. Aby mieć pewność, że nasza szafa zawiera każdy model torebki, który mógłby być nam potrzebny, sprawdź te 5 modeli. Są ponadczasowe, funkcjonalnie i dopełnią każdą naszą stylizację.  

Ponadczasowe torebki: shopper

Torebka shopper będzie idealna ze względu na swoją pojemność, dzięki której możemy mieć przy sobie wszystko, co może się nam przydać w ciągu dnia. Idealnie skomponuje się ze szpilkami, balerinami, jak i trampkami czy adidasami. Możemy używać jej zgodnie z tym, co wskazuje nazwa – czyli chodzić z nią na zakupy, ale absolutnie nie jest to jej jedyne zastosowanie!

Ponadczasowe torebki: listonoszka

Listonoszki są ponadczasową i funkcjonalną inwestycją na lata. Do wyboru mamy modele klasyczne, z klapą i długim paskiem lub nowocześniejsze, z ciekawymi paskami i mniej oczywistymi formami. Warto wybrać model dobrej jakości w stonowanym kolorze, aby pasował dosłownie do wszystkiego!

Ponadczasowe torebki: worek

Torba worek to model, który od wielu lat przeplata się z najnowszymi trendami. Możemy wrzucić do niej wiele rzeczy, a najlepszym określeniem będzie pełny luz i zorganizowany chaos. Możemy wybrać modele mniejsze, na długim pasku lub duże, mieszczące w sobie zadziwiającą ilość rzeczy. Torba worek będzie nadawała się zarówno na wyjście do pracy, jak i na wypad za miasto z dziećmi lub z przyjaciółkami.

Ponadczasowe torebki: na łańcuchu

Każda z nas powinna w swojej kolekcji mieć także torebkę na łańcuchu. Doda naszej stylizacji pazura i zwróci na siebie uwagę. Do wyboru mamy łańcuchy grube, cienkie, srebrne, złote, a także te kolorowe i plastikowe. Wybierając model torebki na łańcuchu, warto zastanowić się do jakich stylizacji i na jakie okazje planujemy ją nosić, aby była dla nas jak najbardziej funkcjonalna.

Ponadczasowe torebki: nerka

Ostatnią torebką, którą każda z nas powinna mieć w swojej szafie jest niepozorna nerka. Niepozorna, ponieważ dopóki nie wypróbujemy jej na zakupach, spacerze lub wyjeździe to nie wiemy, jak wygodnym i dobrze wyglądającym jest modelem. Jeszcze kilka lat temu nerka nie była uznawana za modny dodatek, jednak za sprawą najsłynniejszych domów mody możemy nosić ją nawet w zestawieniu z klasycznym płaszczem i parą eleganckich szpilek.

Sprawdź też:

Zobacz również: