Spis treści:

  1. Huśtawka
  2. Hulajnoga
  3. Smartwatch z krokomierzem
  4. Trampolina
  5. Aparat Instax

Huśtawka - zamontuj w ogrodzie ulubioną aktywność z placu zabaw

Dzieciństwo nieodłącznie kojarzy się z dobrą zabawą na placu zabaw z przyjaciółmi. Deficyt huśtawek sprawiał, że to była najbardziej oblegana aktywność, o którą "walczył" niejeden z nas. Spraw dziecku ogromną radość i zamontuj lekką i jednocześnie stabilną huśtawkę, która doskonale sprawdzi się na silnie ukorzenionym drzewie lub innym umocnieniu. Wybieraj spośród tych tradycyjnych lub w kształcie bocianiego gniazda, które jest wygodne i dopasuje się do dziecka w każdym wieku. Dzięki temu sprawisz, ze maluch czy nastolatek chętniej będzie przebywał z tobą na działce.

Hulajnoga - alternatywa dla roweru

Niewielkich rozmiarów hulajnoga stała się niezwykle popularna - od tej wyczynowej do tej do dłuższych przejażdżek. Ciekawym rozwiązaniem dla aktywnych dzieci jest hulajnoga balansowa. Pozwala ona na sterowanie pojazdem poprzez balansowanie ciałem, jak nazwa wskazuje. Obsługa nie jest skomplikowana, a wręcz sprawia radość obdarowanej osobie. Jeżeli chcesz skręcić, wystarczy pochylić się w odpowiednią stronę, jednocześnie przechylając kierownicę. Taka konstrukcja pozwala na skoordynowanie ruchów i naukę prawidłowych zachowań na drodze i utrzymanie równowagi. Jeżeli szukasz ciekawych i niestandardowych rozwiązań, ten gadżet z pewnością zainteresuje dziecko na dłużej niż tradycyjna wersja.

Smartwatch z krokomierzem

Obecnie dzieci nie wyobrażają sobie codzienności bez cudów techniki ze stałym łączem zapewniającym dostęp do internetu. Smartwatch z wbudowanym krokomierzem oraz aplikacjami zachęcającymi do aktywności fizycznej może być ciekawym prezentem. Jeżeli twoje dziecko uwielbia rywalizować, ma szansę zainstalować aplikacje umożliwiające konkurowanie z innymi użytkownikami i sprawdzać przemierzone kilometry, biegać na odpowiednich dystansach oraz prowadzić wyzwania kroków. To z pewnością pozwoli choć na trochę oderwać się od wirtualnego świata, w którym na co dzień dzieci spędzają zajęcia w szkole oraz podczas zabaw po skończonych lekcjach.

Trampolina - pozwól się wyszaleć

Nie tylko huśtawka, ale także trampolina to hit, który pozwala na udaną zabawę zarówno w pojedynkę, jak i całą rodziną. Spędzone godziny przed biurkiem w pozycji siedzącej sprawiają, że od najmłodszych lat dzieci mają poważne problemy z kręgosłupem i prawidłową postawą. Jeżeli chcesz, aby aktywnie spędzały czas i nie zajadały nudy - zaproś ich do zabawy na świeżym powietrzu w ogródku. Trampolina z wbudowaną siatką zewnętrzną zabezpiecza i chroni wewnątrz powierzchni maty. mata jest wykonana z solidnej plecionki, która jest odporna na wilgoć i rozciąganie - to ważne, gdyż nie będziesz musiała jej składać przy każdej prognozie zapowiadającej deszcz. Odporna na obciążenia zapewnia komfort zabawy i skakania.

Aparat Instax - odkryj artystę od najmłodszych lat

Ciekawość świata pozwala dzieciom odkrywać nowe zjawiska każdego dnia. Zaopatrzone w smartfon ułatwiający im kontakt z tobą, naukę oraz zabawę, jest także wykorzystywany najczęściej do robienia zdjęć. Jeżeli chcesz mu przychylić satysfakcję z tworzonych zdjęć i automatyczne wywoływanie, wybierz aparat Instax. Dzięki niemu chętniej będzie robić swój album lub zapełni ścianę pokoju uchwyconymi momentami z przyjaciółmi. Każdemu z nas mogła przytrafić się sytuacja, kiedy zdjęcia zachowane w telefonie zniknęły bezpowrotnie po zalaniu czy zgubieniu telefonu. Warto pamiętać, by zachowywać cenne chwile na dłużej i wywołać zdjęcia w formie analogowej. Zachęć do tego także swojego małego artystę!