Spis treści:

  1. Poniszczone i znoszone ubrania
  2. Niekompletne lub wyszczerbione naczynia z zastawy
  3. Sztuczne kwiaty
  4. Podarki od zazdrosnych osób
  5. Przedmioty zapomniane przez gości
  6. Wadliwe i nienaprawione meble
  7. Ostre przedmioty na wierzchu

Negatywna energia: Poniszczone i znoszone ubrania

Niekompletne skarpetki, podziurawione swetry czy też poplamione koszulki to jedne z pierwszych obiektów w mieszkaniu, które powinnyśmy przejrzeć i wyrzucić. Negatywna energia kumuluje się poprzez zostawianie znoszonych oraz niepasujących ubrań, których prawdopodobnie nigdy już nie założysz. Nie łudź się, że zostawisz je do chodzenia po domu - ta postawa prowadzi do jeszcze większego chaosu i bałaganu. Zrób miejsce, posortuj, a zobaczysz, że poczujesz się lepiej z odświeżoną garderobą i poukładanymi myślami.

Negatywna energia: Niekompletne lub wyszczerbione naczynia z zastawy

Pęknięte, niekompletne i wyszczerbione naczynia są nie tylko nieestetyczne, ale także sprawiają, że negatywna energia coraz częściej gości w naszym domu. Te drobne mankamenty oddalają nas od dostatku i dobrobytu, gdyż wciąż pozostajemy w stagnacji. W szczególności osoby, które są bardzo związane z pamiątkami czy też nadają przedmiotom znaczenie, mają problem z ich usunięciem. Wybierz kieliszki, talerze czy kubki, których już dawno nie używasz i mają niekompletne ranty. Pozbądź się jednego z czynników, który dodatkowo zagraca mieszkanie.

Negatywna energia: Sztuczne kwiaty

Sztuczne kwiaty symbolizują usychanie, przemijanie, śmierć. Nie powinny znajdować się w przestrzeni domowej ze względu na blokowanie pozytywnej energii. To niepotrzebne kurzołapki, które sprawiają, że nie cieszysz się sezonowymi roślinami, kwiatami w doniczkach czy też żywymi bukietami od najbliższych.

Negatywna energia: Podarki od zazdrosnych osób

Czujesz, że ta osoba jest Ci nieprzychylna? Jeżeli wiesz lub masz wrażenie, że obdarowując Cię nie miała czystych intencji lub zwyczajnie jest o Ciebie zazdrosna - usuń podarek ze swojego pomieszczenia. Negatywna energia, a w szczególności zazdrość może prowadzić do chwiejnych nastrojów, lęków lub depresji. Nie otaczaj się przedmiotami zwłaszcza tych, którzy są wampirami energetycznymi.

Negatywna energia: Przedmioty zapomniane przez gości

Postaraj się jak najszybciej oddać przedmioty osobom, które niedawno gościły w Twoim domu. Nie zwlekaj z tym, nawet jeżeli przyjaciółce czy cioci nie speszy się, aby je odebrać. Przedmioty innych osób czy to kopertówka, szalik czy rękawiczki, przenoszą ich energię, troski oraz także negatywne emocje. Jeżeli chcesz, zrób to już następnego dnia.

Negatywna energia: Wadliwe i nienaprawione meble

Meble uszkodzone przez zwierzęta, porysowany blat biurka czy też wyszczerbione drzwi powinny jak najszybciej być wymienione na lepszy model. Niekompletne i zużyte rzeczy przenoszą złą energię oraz sprawiają, że może się tworzyć dystans między domownikami. Nie czekaj na lepsze jutro i nie odkładaj tych napraw w nieskończoność.

Zobacz również:

Negatywna energia: Ostre przedmioty na wierzchu

Nożyczki pozostawione szeroko rozwarte bez osłonek lub noże na blacie bez zabezpieczenia to jeden z najczęstszych błędów. To przynosi pecha oraz potrafi być przyczyna uciętych lub nadszarpniętych relacji. Staraj się po każdym użyciu dokładnie je schować lub zabezpieczyć.

Czytaj też:

Kto jest Twoją bratnią duszą według znaku zodiaku?

Synowe spod tego znaku zodiaku to prawdziwy skarb!