Spis treści:

  1. 7 cech, które sugerują, że jesteś starą duszą
  2. Stara dusza a numerologia

7 cech, które sugerują, że jesteś starą duszą

Czy to dobrze, że najprawdopodobniej zaliczasz się do wąskiego grona starych dusz? Odpowiedź brzmi: Jak najbardziej tak! To niezwykła i świadoma droga, którą pokonujesz we wcieleniu, które doświadczyło mnóstwo lekcji oraz ludzi na swojej drodze. Prawdopodobnie jest Ci trudniej rozmawiać z rówieśnikami, bo zawsze byłaś niezrozumiana i wyśmiewana za odmienność? Podpowiadamy, dlaczego jesteś tak wyjątkowa!

1. Stara dusza: Jesteś introwertykiem, który nienawidzi dostosowywać się do narzuconej mu grupy

Już od najmłodszych lat preferowałaś zabawy, do których nie potrzebowałaś pary czy też grupy. Świetnie czujesz się w swoim towarzystwie z kawa i książką w ręce. Doskonale rozumieją Cię tylko drugie osoby wykazujące cechy starej duszy. W początkowych latach w szkole, pracy czy też na studiach trzymasz się z dala i wykonujesz zadania sama. Gdy zostaje Ci narzucona współpraca przyjmujesz ją bez jęku, natomiast w głębi czujesz, że się dusisz.

2. Stara dusza: Zmagasz się z depresją, wyalienowaniem i niezrozumieniem przez większość swojego życia

Twoja ezoteryczna, spirytystyczna i emocjonalna strona nigdy nie wychodzi na światło dzienne bez powodu. Obawiasz się niezrozumienia, jakiego doświadczyłaś za młodu i starasz się ukryć przed wszystkimi swoje pasje. Bez obaw - odpowiednie dusze przyciągniesz do siebie w odpowiedniej dla Ciebie chwili - a będą to przyjaźnie jakościowe, na lata. Depresja i wyalienowanie wiąże się z tym, ze nie godzisz się na to, jak świat wokół Ciebie funkcjonuje i odbiera.

3. Stara dusza: Ludzie odbierają Cię jako doradcę, mentora i rozjemcę już od najmłodszych lat

Zobacz również:

W naturalny sposób od zawsze służysz swoją wiedzą rówieśniczkom lub starszym koleżankom. Znajdujesz rozwiązania dla nawet najtrudniejszych problemów. Czujesz, jakbyś je kiedyś już przerobiła i wiedziała, co może przynieść los. Potrafisz jak nikt inny być rozjemcą - pokazujesz wady i zalety w klarowny sposób dla obu stron. Najczęściej nie potrafią Ci się sprzeciwić, bo masz w sobie wykreowany naturalny autorytet.

4. Stara dusza: Uwielbiasz się doskonalić w ezoteryce, psychologii i naukach związanych z powrotem do korzeni

Astrologia, numerologia czy też nauka o aurach - mogłabyś siedzieć w tym w nieskończoność, prawda? Dla innych to nudy czy też bajki o przyszłości, a dla Ciebie czysta nauka. Już w tych kwestiach spotkałaś się wiele razy z wyśmianiem, kpiną i niedowierzaniem, gdy próbowałaś uczyć i przekonywać? Dorosłaś już do tego, że zgłębiasz tę wiedzę dla siebie i jeszcze większej transformacji!

5. Stara dusza: Nie gonisz za trendami, masz własny styl, któremu jesteś wierna

Informacja, że w obecnych trendach króluje bob i bufiaste koszule to dla Ciebie zbędna nowina. Nigdy nie interesowały Cię trendy, gdyż jesteś zawsze wierna swojemu gustowi. Bardzo trudno jest Cię namówić do zmiany, mimo, że faktycznie mogłaby być konieczna. W większości sytuacji stawiasz na oryginalne, staromodne czy też dodatki typu vintage. Nie lubisz rozstawać się z ukochanym swetrem czy bluzką, która może mieć już ze 20 lat. Kupujesz rzeczy trwałe, nieco droższe, ale ponadczasowe.

6. Stara dusza: Intuicja, rozumienie bez słów, wysoka empatia to Twoja codzienność

Nim przyjaciółka zadzwoni, Ty już doskonale wiesz, co się święci! Intuicja często podpowiada Ci, że nie warto skręcać w tę alejkę czy iść tą drogą? To właśnie codzienność starej duszy, która słucha swoich przeczuć. W życiu codziennym nie ma łatwo - empatia, wysoka wrażliwość i strach o przyszłość nie pozwala jej często spać spokojnie.

7. Stara dusza: Bije od Ciebie wdzięczność za to, co masz, wyzbyłaś się ego i materializmu

Szczerze doceniasz to, co masz. Bije od Ciebie wdzięczność i radość z posiadania tych przedmiotów i wiedzy, jaką już osiągnęłaś. Nie pragniesz i nie łakniesz kolejnej torebki, auta czy też sławy. Wyzbyłaś się niepotrzebnego materializmu, który gubi młode dusze. Twoje ego jest usatysfakcjonowane i niezwykle stonowane. Nie lubisz niepotrzebnie wychylać się i udowadniać światu, że masz to, co chcesz.

Stara dusza a numerologia

Starą duszą najczęściej jest kilka liczb w numerologii. Potrafią jak nikt inny sprostać wyzwaniom, które stawiane im są na co dzień. Często przechodzą kolejne transformacje, które pozwalają im zrozumieć swoje położenie:

Numerologiczna 11 - jedna z tych dróg, które potrafią wyczuć, ze komuś dzieje się krzywda, czym prędzej przybiegną, nawet bez wezwania. To jedni z najlepszych przyjaciół i doradców.

Numerologiczna 33 - trzyma na sobie krzyż, który przypomina jej o dobrych i tych złych sytuacjach w życiu. Często jest doświadczana przez inne osoby, które żerują na jej dobru. Potrafi jednak wybaczać i kochać miłością, która niczego nie chce w zamian.

Numerologiczna 8 - to wilk w owczej skórze, przekonany o swojej wyższości, manierach, królewskiemu pochodzeniu i nieprzeciętnej intuicji do robienia biznesów. Potrafi jak nikt inny wykorzystać intuicję, by pokonać rywali i oddać wrogowi z nawiązką.

Numerologiczna 9 - to spowiednik. Nawet jeżeli tego nie chce, potrafi wysłuchać historii życia wielu osób i pomóc im nie oczekując niczego. Pomaga, by pomóc sobie jednocześnie zrozumieć, dlaczego funkcjonuje w wybrany sposób.

Czytaj też:

Jaki jest Twój największy talent na podstawie numerologii?

Numerologia partnerska - zobacz, kto jest dla Ciebie stworzony!