Anna Kara - kolekcja 2017

Panny młode poszukujące zwiewnych, minimalistycznych kreacji, które stały się znakiem firmowym projektantki, z pewnością nie będą zawiedzione. Nadchodzący sezon w salonach Anna Kara zapowiada się bowiem równie stylowo i subtelnie. Nowa (siódma już w dorobku projektantki) kolekcja, jest kontynuacją zapoczątkowanego kilka lat temu kierunku, hołdującego prostym sylwetkom, pozbawionym sztywnych gorsetów i większych zdobień. Miękkie wykończenia, oszczędna ornamentyka, delikatne koronkowe bluzki i spódnice z jedwabnego szyfonu, które pięknie układają się w ruchu - to znaki rozpoznawcze Anny Kary, których nie zabrakło również tym razem. 

Anna Kara 2017 - trendy

Choć nowa kolekcja w stu procentach wpisuje się w charakterystyczną, konsekwentnie wypracowywaną przez lata estetykę polskiej marki, projektantce udało się w subtelny sposób przemycić także najważniejsze trendy ślubne. Obok typowych dla Anny Kary prostych sukienek, pojawiają się też nieco obszerniejsze kreacje o kroju litery A, a także o wydłużonej linii zakończonej trenem. W propozycjach na 2017 rok uwagę zwracają zmysłowe wykończenia pleców: kunsztownie obszyte koronką, z obniżoną linią lub z efektownie krzyżującymi się ramiączkami. Pojawiają się też wykończenia typu naked dress.

Obok klasycznych propozycji, pojawiły się też odważniejsze, nowoczesne kroje – na przykład modne dwuelementowe kreacje złożone ze spódnicy i swobodnej bluzki - a nawet wersja z krótkim, odciętym w talii topem. W kilku modelach można znaleźć dekolty typu off shoulder, a nawet elementy współczesnego biurowego uniformu, takie jak bluzki ze stójką czy zapinany w talii pasek. Klasyczne, smukłe linie z dopasowaną górą i delikatnie rozszerzającym się dołem uzupełniają propozycje z prostymi spódnicami i swobodniejszym krojem, bez wyraźnie zaznaczonej talii. Prym wiedzie śmietankowa biel (off white), ale są też sukienki z cielistą podszewką, a nawet jedna propozycja w kolorze – sukienka z kunsztownym barwnym haftem, układającym się w kwiatowy wzór. 

Zobacz więcej sukien ślubnych z nowej kolekcji Anna Kara 2017 >>>

--

Zobacz też: Rocznice ślubu - nazwy i prezenty >>>