Podbój rynków europejskich

Szybki rozwój i niezwykle atrakcyjna oferta polskiego sklepu sprawiły, że ma on szeroką klientelę nie tylko w samej Polsce, ale też i w kilku innych krajach. Europa Środkowo-Wschodnia to obszar, na którym w ciągu miesiąca stronę sklepu odwiedza około 4 000 000 osób! W sklepie odzież i inne produkty mogą kupować mieszkańcy Czech, Słowacji, Ukrainy, Węgier, Bułgarii oraz Rumunii. W sumie ponad 103 000 000 osób potencjalni klienci ANSWEAR.com! To daje motywację zespołowi sklepu, by inspirować ludzi do tworzenia wyjątkowych stylizacji, odzwierciedlających nie tylko najnowsze trendy, ale także podkreślające indywidualizm.

We Are The Answear!

Po wejściu na stronę answear.com szybko można się zorientować, że sklep wyróżnia się na tle konkurencji. Dostępne ubrania, dodatki i buty zostały starannie wyselekcjonowane przez specjalistów z branży - nie ma tu przypadkowych produktów. Jednocześnie asortyment jest niezwykle bogaty i urozmaicony. Dzięki temu każdy może znaleźć tu coś dla siebie. Kupcy pracujący dla ANSWEAR.com podróżują po całym świecie, by znaleźć ubrania znanych marek i wybrać te najlepsze!

Kto szuka odpowiedzi pozwalających uświetnić osobisty styl, ten na pewno zyska, odwiedzając platformę. Wcale nie trzeba od razu robić zakupów - wiele osób korzysta z niej także po to, by po prostu pozytywnie nastawić się na resztę dnia. Trzeba podkreślić, że ten multibrandowy sklep chce zrzeszać społeczność pragnącą uczynić świat piękniejszym i lepszym. Moda i samorozwój bez uprzedzeń, ograniczeń i kompleksów - to naprawdę możliwe! Razem z ANSWEAR.com można odkryć nowe oblicze mody w lifestylowym wydaniu, a nawet dołączyć do grona uznanych stylistów i influencerów lub spróbować swoich sił w modelingu. Platforma stale lub w ramach konkretnych projektów współpracuje z wieloma osobistościami ze świata mody, sztuki i show-biznesu i wciąż poszukuje nowych talentów w 7 europejskich krajach!

Własne marki

Kilka lat temu w asortymencie sklepu pojawił się też jego własny brand. Jego kapsułowe kolekcje doskonale trafiają w oczekiwania osób preferujących projekty niebanalne i zapadające w pamięć. We wrześniu 2020 swój debiut zaliczyła nowa marka answear.LAB, która za cel postawiła sobie zdobyć uznanie nowoczesnych, wykształconych i niezależnych kobiet oczekujących projektów najwyższej jakości, inspirowanych nie tylko najnowszymi trendami, lecz także podróżami, światem kina i literatury. Taka właśnie jest bez wątpienia kolekcja answear.LAB KRÓL, której autorką jest Agnieszka Korsak-Pospiszyl. Moda z lat 30. ubiegłego wieku w nowoczesnej, ekskluzywnej odsłonie emanuje niezwykłym urokiem!

Wspomniana kolekcja z pewnością zainspiruje nie tylko Polki do tworzenia wyjątkowych, oszałamiających stylizacji na specjalne okazje. Nie można jednak zapominać o tym, że dzięki ANSWEAR.com mnóstwo osób znajduje też porady dotyczące przygotowywania eleganckich zestawień odpowiednich do pracy czy odnośnie tworzenia atrakcyjnych jesiennych i zimowych outfitów. Blog o modzie Answear dostarcza także wskazówek dotyczących tego, jak dobierać ubrania i dodatki do sylwetki.

Daj się zauważyć w kraju i za granicą!

Młodych i utalentowanych projektantów, stylistów i fotografów nie brakuje, lecz nie każdy ma szansę na zrobienie kariery. Platforma ułatwiła to już niejednej osobie! Niemal od początku swojego istnienia organizuje różne akcje i konkursy, których celem jest wypromowanie twórców szczególnie kreatywnych i otwartych na nowe doświadczenia. Swoich sił w konkursach organizowanych przez ANSWEAR.com mogą spróbować również początkujący styliści i influencerzy. Za nami już kilka edycji Bitwy Stylistów i Projektu Packshot - mogą przynieść rozgłos również Tobie! Zresztą już teraz możesz dotrzeć do wielu odbiorców w kraju i za granicą. Wystarczy, że przygotujesz oryginalną stylizację i zamieścisz ją na Instagramie, posługując się #wearetheanswear.

Warto też wspomnieć o tym, że w 2016 roku wystartowała pierwsza edycja konkursu Supermodel Answear. Uczestniczyli w nim modele oraz modelki z 5 krajów, a dla zwycięzców zostały zorganizowane sesje zdjęciowe w Viva! Moda! i w kilku innych zagranicznych magazynach modowych.

ANSWEAR.com jest odpowiedzią na oczekiwania tych, którzy chcą współtworzyć współczesny obraz mody, ale także tych, którym brakowało takiego punktu na mapie sklepów. To miejsce przyciąga jak magnes i przemawia do pokolenia, które chce czynnie wpływać na otaczającą rzeczywistość.