Baleriny z ostrym czubkiem

Wysmuklą twoją stopę i będą wyglądały bardzo szykownie. Ten model balerin sprawdzi się jako zamiennik klasycznych szpilek.  

Baleriny z ozdobą

Są idealną propozycją dla każdej z was, która lubi gdy na bucie coś się dzieje. Do ozdób zaliczymy eleganckie klamry, miękkie pompony i delikatne kokardki.

Baleriny we wzory

To ciekawa opcja dla osób, które lubią jednokolorowe, na przykład szare stroje z mocnym akcentem obuwniczym lub dla fanek wzorów. Dzięki takim balerinkom możemy bez większego wysiłku przemycić najnowsze trendy w codziennych stylizacjach.

Baleriny z noskiem

Te baleriny, inspirowane modelem Chanel, są bardzo ciekawą propozycją. Dlaczego? Ponieważ ten model, z noskiem w innym kolorze, wygląda naprawdę elegancko. Możesz bez problemu założyć je do pracy lub tam, gdzie normalnie postawiłabyś na bardzo eleganckie obuwie.

Baleriny kolorowe

Jest to naprawdę świetny sposób na ożywienie stylizacji. Mamy na rynku tak duży wybór różnych wersji kolorystycznych, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Baleriny retro

W nadchodzącym sezonie będziemy czerpać inspiracje z lat 70.. Dlatego nic dziwnego, że na sklepowych pułkach znajdziemy szeroki wybór retro balerin. Co je charakteryzuje? Ciekawie okalają stopę, przypominają łezkę i często mają niski obcas.