Bielenda Eco Nature wykorzystuje odpowiednio dobrane, roślinne składniki – śliwkę kakadu, mango, mleczko kokosowe, jaśmin, mleczko waniliowe i kwiat pomarańczy. Jest odpowiedzią na światowe trendy w kosmetyce: #A-Beauty (Austrialian Beauty), #natural, #botanical, #superfruit. Eco Nature podzielona jest na dwie sublinie, których zadaniem jest nawilżenie oraz odżywienie. Produkty są przyjazne środowisku  – butelka balsamu w 30% składa się z materiału pochodzącego z recyklingu oraz jego etykieta wydrukowana jest na biofolii. Peelingi nie zawierają mikrogranulek plastikowych, opakowania są bez clofanu.

Produkty z śliwką kakadu, jaśminem i mango
•    Nawilżający kremowe mleczko myjące do ciała, cena ok. 21,99 zł (400 ml), 
•    Oczyszczająco-nawilżający peeling do ciała, cena ok. 6,99 zł (100 g), 
•    Oczyszczająco-nawilżająca kostka peelingująca do ciała, cena ok. 9,99 zł (80 g).
•    Nawilżający balsam do ciała, cena ok. 21,99 zł (400 ml), 
•    Nawilżające masło do ciała, cena ok. 21,99 zł (250 ml).

Produkty z mleczkiem waniliowym, mleczkiem kokosowym i kwiatem pomarańczy
•    Odżywcze kremowe mleczko myjące do ciała, cena ok. 21,99 zł (400 ml), 
•    Oczyszczająco-odżywczy peeling do ciała, cena ok. 6,99 zł (100 g), 
•    Oczyszczająco-odżywcza kostka peelingująca, cena ok. 9,99 zł (80 g). 
•    Odżywczy balsam do ciała, cena ok. 21,99 zł (400 ml), 
•    Odżywcze masło do ciała, cena ok.  21,99 zł (250 ml). 

Bielenda Eco Nature Nawilżające kremowe mleczko myjące do ciała 
Cena ok. 21,99 zł (400 ml)

Kremowe mleczko myjące do ciała zawiera 96% składników pochodzenia naturalnego. Śliwka kakadu działa antyoksydacyjnie i rozświetla, jaśmin koi, łagodzi i zmiękcza, a mango regeneruje i nawilża. Mleczko chroni przed wysuszeniem naskórka i zapewnia zachowanie naturalnego mikrobiomu skóry. Dodatkowo jest przyjazne środowisku – butelka w 30% składa się z materiału pochodzącego z recyklingu, a etykieta wydrukowana jest na biofolii.

Bielenda Eco Nature Oczyszczająco-nawilżający peeling do ciała 
Cena ok. 6,99 zł (100 g) 

Oczyszczająco-nawilżający peeling do ciała dedykowany jest szorstkiej skórze. Zawiera 99% składników pochodzenia naturalnego. Śliwa kakadu uelastycznia, jaśmin zmiękcza i koi, a mango nawilża i regeneruje naskórek. Peeling oczyszcza i złuszcza zgrubiony naskórek, pozostawia skórę nawilżoną, miękką i gładką. Zapewnia zachowanie naturalnego mikrobiomu skóry. Dodatkowo jest przyjazny środowisku – nie zawiera mikrogranulek plastikowych, zamknięty jest w doypacku, który zużywa do swojej produkcji minimum 80% mniej plastiku w porównaniu do tradycyjnej formy opakowania.

Bielenda Eco Nature Oczyszczająco-nawilżająca kostka peelingująca do ciała 
Cena ok. 9,99 zł (80 g) 

Oczyszczająco-nawilżająca kostka peelingująca do ciała dedykowana jest szorstkiej skórze. Zawiera 90% składników pochodzenia naturalnego. Olej śliwkowy bogaty w witamin E i kwasy Omega 6 i 9 nawilża i wygładza skórę. Natomiast jaśmin koi i łagodzi, a mango regeneruje naskórek. Peeling optymalnie wygładza, oczyszcza i złuszcza zgrubiały naskórek oraz zapewnia zachowanie naturalnego mikrobiomu. Dodatkowo jest przyjazny środowisku – nie zawiera mikrogranulek plastikowych, opakowany jest w kartonik z certyfikatem FSC  bez celofanu. 


Bielenda Eco Nature Odżywcze kremowe mleczko myjące do ciała 
Cena ok. 21,99 zł (400 ml) 

Kremowe mleczko myjące do ciała zawiera 96% składników pochodzenia naturalnego. Mleczko waniliowe nawilża, regeneruje i zmiękcza naskórek. Mleczko kokosowe odżywia, koi i łagodzi, a kwiat pomarańczy działa antyoksydacyjnie i odżywia skórę. Mleczko chroni przed wysuszeniem naskórka i zapewnia zachowanie naturalnego mikrobiomu skóry. Dodatkowo jest przyjazne środowisku – butelka w 30% składa się z materiału pochodzącego z recyklingu, a etykieta wydrukowana jest na biofolii. 


Bielenda Eco Nature Oczyszczająco-odżywczy peeling do ciała 
Cena ok. 6,99 zł (100 g) 

Oczyszczająco-odżywczy peeling do ciała dedykowany jest szorstkiej skórze. Zawiera 99% składników pochodzenia naturalnego. Mleczko waniliowe ma właściwości regenerujące i zmiękczające, mleczko kokosowe odżywia, koi i łagodzi, a kwiat pomarańczy działa antyoksydacyjnie. Peeling oczyszcza i złuszcza zgrubiony naskórek, pozostawia skórę nawilżoną, miękką i gładką. Zapewnia zachowanie naturalnego mikrobiomu skóry. Dodatkowo jest przyjazny środowisku – nie zawiera mikrogranulek plastikowych, zamknięty jest w doypacku, który zużywa do swojej produkcji minimum 80% mniej plastiku w porównaniu do tradycyjnej formy opakowania. 

Bielenda Eco Nature Oczyszczająco-odżywcza kostka peelingująca do ciała 
Cena ok. 9,99 zł (80 g) 

Oczyszczająco-odżywcza kostka peelingująca do ciała dedykowana jest szorstkiej skórze. Zawiera 90% składników pochodzenia naturalnego. Wanilia nawilża i regeneruje, olejek kokosowy odżywia i zmiękcza skórę, a kwiat pomarańczy działa antyoksydacyjnie. Peeling optymalnie wygładza, oczyszcza i złuszcza zgrubiały naskórek oraz zapewnia zachowanie naturalnego mikrobiomu. Dodatkowo jest przyjazny środowisku – nie zawiera mikrogranulek plastikowych, opakowany jest w kartonik z certyfikatem FSC  bez celofanu.

Bielenda Eco Nature Nawilżający balsam do ciała 
Cena ok. 21,99 zł (400 ml) 

Nawilżający balsam do ciała dedykowany jest suchej i szorstkiej skórze. Zawiera 99% składników pochodzenia naturalnego. Śliwka kakadu uelastycznia naskórek, jaśmin nawilża i zmiękcza, a mango regeneruje. Balsam likwiduje szorstkość i przesuszenie naskórka, zapewnia zachowanie naturalnego mikrobiomu skóry. Dodatkowo jest przyjazny środowisku – butelka w 30% składa się z materiału pochodzącego z recyklingu, a etykieta wydrukowana jest na biofolii. 

Bielenda Eco Nature Nawilżające masło do ciała 
Cena ok. 21,99 zł (250 ml) 

Nawilżający masło do ciała dedykowane jest suchej i szorstkiej skórze. Zawiera 99% składników pochodzenia naturalnego. Śliwka kakadu działa antyoksydacyjnie, jaśmin zmiękcza, koi i łgodzi, a mango głęboko nawilża. Masło neutralizuje uczucie szorstkości i przesuszenia naskórka, jednocześnie zapewnia zachowanie naturalnego mikrobiomu. Dodatkowo jest przyjazne środowisku – etykietę wydrukowano na biofolii. 

Bielenda Eco Nature Odżywczy balsam do ciała 
Cena ok. 21,99 zł (400 ml) 

Odżywczy balsam do ciała dedykowany jest suchej i szorstkiej skórze. Zawiera 99% składników pochodzenia naturalnego. Mleczko waniliowe zmiękcza i regeneruje, mleczko kokosowe koi i łagodzi, a kwiat pomarańczy odświeża i działa antyoksydacyjnie. Balsam ujędrnia i odżywia przesuszony i szorstki naskórek, jednocześnie zapewnia zachowanie naturalnego mikrobiomu. Dodatkowo jest przyjazny środowisku – butelka w 30% składa się z materiału pochodzącego z recyklingu, a etykieta wydrukowana jest na biofolii. 

Bielenda Eco Nature Odżywcze masło do ciała 
Cena ok. 21,99 zł (250 ml) 

Odżywcze masło do ciała dedykowane jest suchej i szorstkiej skórze. Zawiera 99% składników pochodzenia naturalnego. Mleczko waniliowe nawilża i regeneruje, mleczko kokosowe odżywia i zmiękcza, a kwiat pomarańczy odświeża i działa antyoksydacyjnie. Masło odżywia i ujędrnia szorstki, przesuszony naskórek, jednocześnie zapewnia zachowanie naturalnego mikrobiomu. Dodatkowo jest przyjazne środowisku – etykietę wydrukowano na biofolii.