Sukienki oraz topy na cienkich jak spaghetti ramiączkach, obszyte koronkową lamówką, przypominają elegancką nocną bieliznę. Nosimy ją w paryski sposób – pod dużymi marynarkami i  oversizowymi swetrami. Zbyt dosłowne i kontrowersyjne? Możesz wybrać eleganckie sukienki lub bluzki, które są spokojną interpretacją tego trendu.

Sukienka halka dla 20+

Sukienki, które wyglądają jak halki, czarują zmysłowością. Z czym je nosić? Z długimi, obszernymi kardiganami, dużymi torbami i butami na płaskiej podeszwie. Wtedy tracą swój buduarowy charakter.

bieliźniana sukienka
Sukienka Mango 139,90 zł, sweter Tova 284 zł, torba Muses 520 zł, baleriny Melissa 349 zł

Bieliźniana sukienka dla 30+

Klasyczny fason i koronkowe aplikacje. Widać wpływy bieliźnianego trendu, ale jest bezpiecznie, bez kontrowersji. Taka kreacja najlepiej prezentuje się z dodatkami w kobiecym stylu.

sukienka halka
Sukienka Coast/Zalando.pl 539 zł, bransoletka Mokobelle 140 zł, torba Unterque 895 zł, buty Aldo 379 zł

Koronkowe akcenty dla 40+

Bluzka krojem i koronkową lamówką bardzo dyskretnie nawiązuje do piżamowego dizajnu. Włóż do niej czarne spodnie w kant oraz baleriny z wąskim noskiem i odkrytymi bokami. Hit i szyk.

sukienka z halki
Bluzka Zara 139 zł, kolczyki Linni Lavrova 129 zł, spodnie Pretty One 309 zł, torba Quiosque 219,90 zł, buty Zara 89,90 zł