Kolczyki to biżuteria, która jest jedną z bezpieczniejszych do wyboru, jeżeli nie mamy pewności co do rozmiaru, tak jak w przypadku bransoletki, naszyjnika czy pierścionka. Postawiłyśmy na te eleganckie i ponadczasowe, które doskonale podkreślą charakter każdej mamy. Możesz wybierać spośród tych z kamieniami szlachetnymi ze srebrem lub złotem. Przygotowałyśmy zestawienie krótkich, które nie obciążą ucha, oraz te dłuższe, wiszące, które także mogą być lekkie i zwiewne.

Kolczyki długie wiszące

Kolczyki krótkie na sztyfty

Bransoletki

Delikatne lub dość pokaźne - wszystko zależy od upodobań. Możesz wybrać te wtapiające się w stylizację lub masywne i wyróżniające się. Bransoletki można uzupełniać także o zawieszki, które są doskonałym pomysłem na kolejne prezenty dla ukochanej osoby. Możesz wybierać spośród tych złotych, srebrnych lub z różnymi motywami przedstawiające emocje i ważne momenty w życiu osobistym.

Wisiorki

Klasyczne, eleganckie wisiorki mogą być ozdobą na co dzień, jak i od święta. Jeżeli twoja mama jest dość praktyczną osobą, postaw na taką, aby mogła pasować do większości sweterków, bluzek czy golfów. Mogą być dominującą biżuterią, jak i delikatnym akcentem, jeżeli osoba obdarowywana nie lubi przykuwać wzroku krzykliwą biżuterią.

Zawieszki

To jedne z najbardziej kolekcjonowanych form biżuterii. Mogą upamiętniać ważne wydarzenia lub emocje w życiu. Doczepione do bransoletki stanowią spójną całość. Możesz wybierać spośród emaliowanych, srebrnych lub złotych. Mnogość kolorów i kształtów potrafi czasem zaskoczyć! Wybrałyśmy te, które mamy nadzieję, ze spodobają się i waszym mamom!