Ile wiesz o oszczędzaniu? Rozwiąż nasz quiz

dr Anna Smolińska - doktor nauk ekonomicznych, inwestorka, przedsiębiorczyni. Z sukcesami aktywnie inwestuje na giełdzie oraz realizuje projekty na rynku nieruchomości. Autorka bloga ‘Kobieta Inwestuje” oraz bestsellera „Kobieta inwestuje. Twoja droga do niezależności finansowej”.  Od lat z pasją pomaga kobietom uporządkować finanse osobiste oraz inspiruje do samodzielnego inwestowania i budowania swojej niezależności finansowej. Regularnie prowadzi wykłady i spotkania dla studentów oraz szkolenia na temat finansów osobistych i inwestowania dla pracowników firm. Ekspert wielu magazynów, portali i stacji TV.

Danuta Duszeńczuk-Chmiel - absolwentka Filologii Germańskiej Uniwersytetu Wrocławskiego oraz Informatyki i Ekonometrii Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu. Od 2013 roku prowadzi popularny i nagradzany blog „Kobiece Finanse”. Propagatorka idei edukacji finansowej, pomaga kobietom zdobyć pewność siebie w obchodzeniu się z pieniędzmi, wspiera je w budowaniu własnej stabilności i niezależności finansowej. Autorka poradników "Pieniądze dla Pań" oraz "Kariera dla Pań". Zawodowo związana z branżą IT, gdzie pracowała jako twórczyni stron internetowych, kierowniczka projektów, scrum master i dyrektorka finansowa.

Joanna Postupalska-Bożek - blogerka finansowa, autorka bloga „Oszczędzanie na przyszłość” o finansach, oszczędzaniu, inwestowaniu, zarabianiu. Finansistka z ponad 20 letnim doświadczeniem w branży finansowej. Współzałożycielka facebookowej grupy „Edukacja finansowa i przedsiębiorczość dzieci”. Ekspertka w zakresie finansów, oszczędzania na przyszłość i edukacji finansowej. Trenerka prowadząca szkolenia, warsztaty, webinaria, wystąpienia z zakresu finansów i sprzedaży produktów finansowych. Mówi prostym językiem o finansach. Misją Joanny jest, aby każdy, kto chce wziąć życie we własne ręce, nauczył się oszczędzać i tak zarządzać własnymi finansami, aby powstawały nadwyżki dające poczucie wolności, mocy, szczęścia i spokoju. 

Dominika Nawrocka - wiodąca ekspertka finansów osobistych, założycielka ogólnopolskiej organizacji edukacji finansowej dla kobiet "Kobieta i Pieniądze", gdzie tysiące kobiet uczy się, jak zajmować się swoimi pieniędzmi. Autorka dwóch książek i innowacyjnych produktów edukacyjnych z zakresu finansów osobistych. Ekspertka, przedsiębiorczyni, inwestorka, trenerka finansowa i czołowa finansowa ekspertka dzieląca się swoją wiedzą również w mediach.

Diana Litwin Dolezińska – autorka bloga finansowego „Pieniądz jest Kobietą”. Chętnie dzieli się sposobami na lepszą organizację finansów osobistych, zwiększanie zarobków i rozwój osobisty. Trenerka finansowa, drobna inwestorka, właścicielka małej agencji marketingowej. Autorka kursów i ebooków. Uczy zdrowego podejścia do finansów. Jej motto to: "Pieniądze są dla kobiet! Inwestuj, zarabiaj, oszczędzaj i wydawaj. Bądź kobietą spełnioną i szczęśliwą na co dzień. My kobiety mamy tę moc, a ta moc to nasz sukces!”

Konferencja „Bezpieczeństwo finansowe kobiet” odbędzie się już 6 października 2021 r. w Centrum Giełdowym w Warszawie oraz online. Trwają zapisy na wydarzenie – więcej informacji znajdziecie tutaj