Do tej pory bluzy były traktowane trochę po macoszemu, jako ubranie "po domu", bo wygodne do sprzątania, ćwiczeń, czy na spacer z psem.
Ale ostatnimi czasy to się radykalnie zmieniło i bluza stała się jednym z najmodniejszych elementów garderoby, już nie tylko w domu ale też jako outfit.
Bo nie ukrywajmy, bluza jest po prostu superwygodna, a dodatkowo ciepła i przytulna.
Wykorzystały ten trend niemal wszystkie marki modowe i obecnie możemy wybierać w niezliczonej ilości modeli bluz.
Zaczynając od fasonu, kończąc na kolorze i nadrukach.

Pierwszy model to bluza z kapturem, niezapinana. Bardzo ciepła, wygodna, można ją nosić na gołe ciało, a gdy zrobi nam się zimno, kaptur szybko nas rozgrzeje. Takie bluzy mogą być długie, za pupę, ale też krótsze, do bioder, albo całkiem krótkie, kończące się w talii. Wybierzcie fason najbardziej Wam odpowiadający.

Drugi model to bluza bez kaptura. Taka bluzę można spokojnie założyć do spódnicy, jeansów, a nawet bardziej eleganckich spodni. Oczywiście świetnie wygląda z dresami i sportowym obuwiem.

Kolejny rodzaj bluzy to zapinana z kapturem. Świetne rozwiązanie jako dodatek do stroju, gdy chcemy coś narzucić na plecy. W każdej chwili można ją zdjąć, zapiąć, rozpiąć, narzucić kaptur. Uwielbiamy ten model bluz, bo są najbardziej uniwersalne. Dodatkowo, gdy mają kieszenie, można w nich schować telefon, czy chusteczki.

Bluza w połączeniu z marynarką lub eleganckim płaszczem stworzy stylizację o charakterze smart casual.

Olśniewająca, perfekcyjna ikona stylu Małgorzata Kożuchowska zachwyciła fanów swoją stylizacją na Instagramie. Miękki płaszcz z alpaki albo czarna marynarka i dres w odcieniach ciepłego brązu to strzał w 10-tkę!