Buty z krótką cholewką nie schodzą z modowego podium i wcale nas to nie dziwi.

Botki  mogą być jednym z najważniejszych elementów garderoby. O ile kozaki założysz tylko i wyłącznie do sukienek, spódnic czy spodni rurek, o tyle botki sprawdzą się niemal zawsze. Aby tak się stało, powinnaś mieć w szafie choć jedną bardzo uniwersalną parę. Czyli jaką?

Stawiaj na czerń, szarość lub brąz. Zanim zdecydujesz się na jeden z tych kolorów, przyjrzyj się swojej garderobie, by sprawdzić, które odcienie w niej przeważają. Dzięki temu twoje nowe botki znajdą naprawdę wiele zastosowań. I choć ozdobne detale są ważne, przynajmniej jedna para butów w twojej szafie powinna być ich pozbawiona. To gwarancja, że takie buty włożysz do wielu stylizacji.

W tym roku stawiamy na komfort, czyli botki na słupku, a trudno o nim mówić wówczas, gdy w cieniutkich szpileczkach ślizgasz się na ośnieżonym i oblodzonym chodniku. Choć może być jeszcze wygodniej: wystarczy sięgnąć po botki  na koturnie.

Już od jakiegoś czasu chętnie podkradamy ubrania i dodatki z męskiej szafy. Kilka sezonów temu przyszedł czas na sztyblety i ta moda wciąż trwa. Wygodne botki na płaskim obcasie z gumką z boku na stałe zagościły w naszej garderobie. Nosimy je głównie do spodni, ale równie dobrze wyglądać będą z dzianinowa sukienką, czy spódnicą. To zestawienie na pewno nie skróci nóg.