Utarło się przekonanie, że brąz to kolor smutny, nudny i mało charakterystyczny jednak najnowsze projekty światowych projektantów udowadniają, że jest zdecydowanie odwrotnie! Brąz ma wiele „twarzy”, niekoniecznie tych smutnych i przygnębiających.

Zobacz jesienne stylizacje z kolorem brąz w roli głównej ->>

Jednym z obecnie najmodniejszych odcieni brązu jest karmel. Płaszcz w tym odcieniu to totalny must have każdej jesieni. Ten kolor prezentuje się pięknie sam w sobie, jednak jest także doskonałym tłem dla wszelkiego rodzaju wzorów. Karmel świetnie współgra z granatem, zielenią czy piaskowym beżem. Niezwykle ciekawą opcją dla nieco bardziej odważnych kobiet będzie „total look” cały w brązach. Wygląda to bardzo interesująco, kiedy pobawimy się odcieniami tego samego koloru, ale także fakturami na tkaninach.

Tworząc stylizacje z udziałem brązów, warto zwrócić uwagę na dodatki. Ten kolor wygląda szczególnie pięknie w towarzystwie złotej biżuterii. Zegarek na klasycznym brązowym pasku oraz długie złote kolczyki mile widziane.

Jeśli nie chcesz fundować swojej garderobie drastycznych zmian, wystarczy, że urozmaicisz ją brązowymi dodatkami tj.: wysokie zamszowe kozaki, skórzana torba lub pasek.

Brąz to kolor elegancki, gustowny, ale także całkowicie wpisujący się w trendy dlatego nie unikajmy wszelkich odcieni brązu w swoich stylizacjach!