CCC: jesienna kampania marki

Zeszłej jesieni marka CCC postawiła na buty w stylu fashion, które prezentowali Anja Rubik i Sasha Knezowic, a sama sesja była wzorowana na magazynach modowych. W tym roku CCC postanowiło zmienić swój wizerunek, co doskonale widać w ostatnich dwóch sezonach. Bohaterami najnowszej kampanii są osoby pokazane w zwykłych, życiowych sytuacjach. I takie też są buty CCC na sezon jesień-zima 2016: mają zapewnić nam komfort niezależnie od sytuacji w jakiej się znajdziemy.

Buty CCC: w stylu lat 90.

Buty CCC odpowiadają różnym gustom i potrzebom, ale spora część kolekcji nawiązuje do stylistyki lat 90. Przypominają o niej chociażby grube traktorowe podeszwy czy stabilne (choć wysokie!) obcasy. W połączeniu z okrągłymi noskami sprawiają, że nawet zagorzałe przeciwniczki tradycyjnych szpilek powinny czuć się komfortowo w tego typu botkach. Tym bardziej, że niewiele innych modeli butów tak świetnie kontrastuje z modnymi sukienkami boho, po które chętnie sięgniemy tej jesieni. Koniec ubiegłego wieku to również czas niepodzielnego królowania czerni, która była uważana za podstawowy kolor wśród dodatków. W kolekcji butów CCC przeplata się z jesiennymi brązami, camelem, zielenią, bordo i grantem.

CCC buty

Wygodne sneakersy czy eleganckie propozycje Lasocki

Jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek dostępnych w CCC jest Lasocki, który proponuje wysokiej jakości skórzane botki i kozaki. W każdej dotychczasowej kolekcji cechowała je prostota fasonów i brak zbyt wielu ozdobnych detali. Oprócz niej na półkach znajdziesz też sportowe propozycje Sprandi, Adidas oraz buty trekkingowe Sprandi Earth Gear. Warto na nie zwrócić uwagę w linii męskiej i dziecięcej - sprawdzą się na co dzień w pracy, ale również w szkole czy podczas weekendowego wypadu za miasto. Jesienne zestawy uzupełnią torebki z modnymi chwostami, których odcienie współgrają z kolorystyką kolekcji butów CCC.