Najlepsze płaszcze i kurtki będą praktyczne i modne. To właśnie ten element garderoby jest wisienką na torcie każdej stylizacji. Decydując się na płaszcz lub kurtkę musimy zastanowić się, który model będzie pasował do naszego stylu i który model będzie dla nas najbardziej praktyczny. Sprawdźcie, jakie modele będą królowały na ulicach w tym roku!

Ciepłe płaszcze i kurtki: kurtka pikowana

Ciepła, pikowana kurtka, bez względu na to czy jest długa czy krótka, będzie świetnym wyborem. W tym sezonie największą popularnością będą cieszyć się kurtki długie, oversizowe oraz modele krótkie i szerokie.

Ciepłe płaszcze i kurtki: parka

Parki pasują najbardziej do sportowych stylizacji, dlatego będą strzałem w dziesiątkę dla osób aktywnych. W zestawieniu z topornymi, ciężkimi butami parka stanie się najmodniejszym elementem w szafie każdej fashionistki.

Ciepłe płaszcze i kurtki: płaszcz klasyczny

Klasyczny płaszcz, najlepiej z domieszką wełny, ogrzeje nas równie dobrze jak puchowa kurtka. Pasuje do sportowych, codziennych oraz eleganckich stylizacji.

Ciepłe płaszcze i kurtki: płaszcz szlafrokowy

Płaszcz szlafrokowy z wiązaniem to wariacja na temat klasycznego płaszcza. Jeżeli szukasz modelu modnego, ponadczasowego, ale nie aż tak klasycznego to płaszcz z wiązaniem będzie odpowiednim wyborem.

Ciepłe płaszcze i kurtki: futrzaki

Kurtki futra oraz „baranki” to miękkie i ciepłe modele kształtem najczęściej przypominające płaszcze.