Więcej radości w życiu!

Niby wiemy, że życie to coś więcej niż ciągły pośpiech. Boimy się jednak, że jeśli pozwo limy sobie na zwolnienie tempa, świat się zawali. A przecież życie nie będzie wcale gorsze, jeśli nie zrobimy wszystkiego. Jesteśmy o tym głęboko przekonane i chcemy, - żebyś Ty też w to uwierzyła. W nowej, odmienionej „Claudii” namawiamy: żyj najlepiej, jak potrafisz, i rób rzeczy, które naprawdę Cię uszczęśliwiają.
Scenariusz życia każdej z nas jest inny, ale większość musi pogodzić pracę z prowadzeniem domu, dbaniem o rodzinę i siebie. Czy można tak poukładać swój świat, żeby było nam lepiej, łatwiej, przyjemniej? Oczywiście, że tak! W tym numerze znajdziesz mnóstwo podpowiedzi, jak to zrobić. Korzystamy z doświadczeń kobiet, które wiedzą, jak szukać radości i spełnienia w życiu. Koniecznie przeczytaj „Subiektywny Alfabet Kobiety Pracującej” (str. 58). Z Joanną Kaczyńską, jego autorką, spotkałyśmy się na warsztatach dla kobiet. Robiła karierę, żyła w stresie, próbując być idealną szefową, mamą i żoną. Dziś radzi innym kobietom: spróbujcie trochę odpuścić, nic się nie stanie, i tak jesteście super! Nasza koleżanka z wydawnictwa, Kasia Dąbrowska, jest redaktor naczelną magazynu „Glamour”, ma męża i dwóch synów. Włączyła swoich chłopaków we wszystkie domowe obowiązki. To działa! Teraz jest spokojniejsza i szczęśliwsza (str. 84).
Jesteśmy ciekawe, jak Ty sobie radzisz, czy udało Ci się wszystko poukładać tak, by okiełznać codzienność, znaleźć chwilę na kawę z przyjaciółką, czas na własne pasje. Czekamy na listy: claudia@burdamedia.pl