Po sukcesie dwóch pierwszych odsłon warsztatów „Między nami kobietami” w Lublinie oraz Warszawie (edycja letnia), przyszedł czas na zgłębianie kolejnych pięknych miejsc na mapie Polski. Claudię zainspirował urokliwy Toruń, jego klimat i serdeczni mieszkańcy. Dlatego tym razem spotkaliśmy się właśnie tam, w jednym z najlepszych miejsc kulturalnych - CKK Jordanki. Dzięki uprzejmości Urzędu Miasta, spotkanie mogło odbyć się pod patronatem honorowym prezydenta miasta Torunia, za co serdecznie dziękujemy i jesteśmy wdzięczni. 

Między nami kobietami to odpowiedź magazynu Claudia na problemy dzisiejszych kobiet. Ich potrzeby, pragnienia i troski. Właśnie z tych względów pojawił się pomysł warsztatów. Claudia od lat towarzyszy kobietom w codziennym dniu i w pokonywaniu własnych słabości. Podczas spotkania w Toruniu postawiono na trzy panele dyskusyjne: rozwój osobisty i zawodowy, ciałopozytywność oraz relacje. To nie wszystko. Podczas pierwszej części, odbyły się również aż dwa panele dyskusyjne wokół zagadnienia pracy, biznesu i osiąganiu celów zawodowych. Uczestniczki mogły zatem poszerzać swoją wiedzę

i umiejętności na wielu płaszczyznach, a każda z nich odnalazła coś dla siebie. Nie udałoby się to oczywiście, bez fachowej wiedzy prelegentek, które magazyn Claudia miał przyjemność zaprosić do współpracy. Dlatego z tego miejsca dziękujemy serdecznie każdej z nich.

Uczestniczki warsztatów mogły spotkać się z ekspertkami, nawiązać nowe znajomości i zainspirować się do działania. Nie zabrakło również atrakcji, m.in.: konkursów, prezentów i zabawy podczas wykonywania własnoręcznie naturalnej maseczki z marką Bosqie. Dzięki Artystycznej Bistro (którą mieszkańcy Torunia na pewno dobrze znają), mogliśmy cieszyć się aromatyczną kawą i przekąskami.

Mamy nadzieję, że ekipa Claudii we współpracy z prelegentkami i partnerami kolejny raz spełniła oczekiwania i zmotywowała kolejną grupę kobiet. Bardzo nam zależy na spotkaniach z Wami, dzieleniu się opiniami i możliwością wspólnego spędzania czasu. Dlatego serdecznie dziękujemy wszystkim zainteresowanym warsztatami za obecność, wiele miłych słów i pozytywną energię. Jest nam bardzo miło, że spotkanie spotkało się z takim entuzjazmem.

Przewidujemy organizację kolejnych edycji „Między nami kobietami”, dlatego bacznie obserwujcie profil Claudii, żeby nie przegapić okazji do dołączenia do nas.

Zobaczcie relację ze spotkania w Toruniu ->