Kobiety znane są z tego, że w torebce mają dosłownie wszystko. Gdy zmieniamy torebkę na mniejszą lub szykujemy się na ważne wyjście może się to zmienić. Mamy mniej miejsca i nie jesteśmy pewne, które rzeczy naprawdę są potrzebne. Mamy dla Was listę 20 rzeczy, które uratują Ciebie jak i innych gości w sytuacjach awaryjnych, dzięki czemu nic nie zakłóci dobrej zabawy!

Wesele: mini apteczka

W trakcie wesela mogą wydarzyć się różne rzeczy. Warto być na to przygotowanym i mieć w torebce kilka mniej lub bardziej oczywistych produktów.

Plastry: będą ratunkiem przy skaleczeniu, a także przy obcierających butach.

Krople do oczu w sprayu: Jeżeli nosisz soczewki lub masz problem z suchymi oczami, ten produkt będzie strzałem w dziesiątkę. Krople w sprayu aplikuje się na zamkniętą powiekę oka, dzięki czemu nie musimy zdejmować soczewki przed zaaplikowaniem kropel, a także nie musimy martwić się rozmazaniem makijażu. Wielogodzinna zabawa może sprawić, że nasze oczy zaczną swędzieć i boleć – wtedy także warto użyć kropel.

Pojemnik na lekarstwa: zamiast zabierać kilka listków z lekarstwami, które bierzemy lub z lekarstwami, które chcemy mieć przy sobie w razie potrzeby, możemy spakować je w specjalny pojemniczek na lekarstwa. Dzięki temu zaoszczędzimy miejsce w torebce.

Mini nitka do zębów: Nie ma nic gorszego niż resztki jedzenia w zębach na zdjęciu. Aby tego uniknąć, możemy spakować mini nitkę do zębów.

Wesele: makijaż

Mini perfumy: Jeżeli szukasz sposobu, aby zabrać ulubione perfumy na weselę lub inną uroczystość, możesz zrobić to na dwa sposoby. Pierwszym z nich jest atomizer do którego możesz przelać ulubione perfumy lub możesz kupić próbkę ulubionych perfum dzięki czemu od razu będziesz miała je w miniaturowej formie.

Bibułki matujące: Na pewno w trakcie zabawy będziesz chciała odświeżyć swój makijaż. Bibułki matujące są idealnym rozwiązaniem jeżeli twoja skóra ma skłonność do błyszczenia się, ponieważ pochłaniają one nadmiar sebum bez naruszania makijażu.

Mini dezodorant: miniaturowy dezodorant w sprayu, kulce lub na przykład w formie wygodnych chusteczek to sposób na szybkie odświeżenie w trakcie imprezy.

Mini zestaw korektorów: Jeżeli w trakcie wesela na twarzy pojawi się nieproszony gość, możesz bardzo szybko ukryć go odrobiną korektora. Zestaw kilku kolorów pozwoli na dopasowania odpowiedniego odcienia do twarzy, a także do dekoltu i szyi.

Puder w kamieniu: Gdy użyjesz bibułek, warto utrwalić makijaż odrobią pudru. Najlepszy będzie w kamieniu od razu z gąbeczką. Unikniemy wtedy dotykania twarzy brudnymi rękoma.

Wesele: ratowanie kreacji

Zestaw do szycia: Miniaturowy zestaw do szycia może uratować naszą kreację jak i sukienki, koszule lub marynarki innych osób.

Odplamiacz w sztyfcie: Odplamiacz w sztyfcie, czy też w pisaku to bardzo wygodny i szybki sposób na pozbycie się jakichkolwiek plan.

Plastry do ubrań: Dwustronna taśma do ubrań lub specjalne paski to sposób na to, aby nasza sukienka lub koszula nie odstawała i była przymocowana w odpowiednim miejscu. Dzięki temu nie musimy bać się, że nasz dekolt niebezpiecznie się przesunie.

Rajstopy w sprayu: To rozwiązanie idealne na gorące dni, nie musimy wtedy zakładać rajstop, wystarczy, że naniesiemy je na nasze nogi za pomocą sprayu.

Przeźroczysty lakier do paznokci: Uratuje rajstopy w których puściło nam oczko i zatrzyma ewentualne rozdarcie przed powiększaniem się.

Wesele: przydatne produkty

Mini rolka do ubrań: Kłaczki, włosy i paproszki mogą popsuć wygląd naszej sukienki, dlatego warto mieć przy sobie lub na przykład w samochodzie miniaturową rolkę do ubrań.

Powerbank: W trakcie takich uroczystości jak wesele, studniówka czy chrzciny, robi się dużo zdjęć. Warto mieć przy sobie powerbank, dzięki któremu nasz telefon nie rozładuje się w trakcie imprezy.

Wkładki higieniczne: Warto mieć przy sobie podpaskę oraz wkładkę higieniczną w razie niespodziewanej niespodzianki. Wkładki higieniczne mogą mieć także drugie zastosowanie. Jeżeli mamy problem z nadmierną potliwością i chcemy uniknąć plam na sukience lub koszuli, możemy pod pachami przykleić sobie wkładki, dzięki czemu unikniemy plam. Do wyboru mamy wkładki czarne oraz białe co oznacza, że nie będzie ona widoczna na ubraniu.

Wkładki do obcasów: Ten produkt może uchronić nas przed bólem stóp nawet po całej przetańczonej w obcasach nocy.

Chusteczki higieniczne: Produkt, który każdy powinien mieć przy sobie. Można kupić je w miniaturowym, płaskim opakowaniu, aby łatwiej mieściły się do torebki.

Mokre chusteczki higieniczne: Mokre chusteczki przydadzą się przy lepkich plamach lub  do wytarcia rąk gdy w pobliżu nie ma łazienki.

Wybierz te produkty, które mogą przydać się w trakcie uroczystości na której będziesz i miej pewność, że nic nie zepsuje dobrej zabawy!