Curly bob to obecnie najmodniejsza fryzura na lato!

Curly bob jest idealnym cięciem dla osoby z kręconymi włosami. Jest to bob o dużej objętości, mniej więcej do połowy szyi.
Ta fryzura sprawi, że będziesz wyglądała bardzo kobieco i modnie.
Co najważniejsze nie musisz spędzić godzin na układaniu włosów! Wystarczy odrobina wprawy i fryzura będzie gotowa w kilka minut.
To cięcie sprawdzi się idealnie na włosach w każdym kolorze, jeżeli nie wierzysz, sprawdź sama w naszej galerii!

Najmodniejsza fryzura na lato, zobacz zdjęcia ->>

Do takiej fryzury będą pasować różne akcesoria do włosów: spinki, opaski, gumki:

Spinki do włosów
Spinki do włosów są obecnie bardzo modne. I nie noszą ich tylko małe dziewczynki. To ozdoba fryzury. Można je zapiąć, żeby przytrzymać niesforne kosmyki, ale można przypiąć na gotowej fryzurze, by służyła jako biżuteria. W zależności od nastroju, wybierz spinki, które pasują Ci najbardziej w danym dniu.

Opaski do włosów
To prawdziwy hit ostatnich miesięcy. Opaski noszą nawet dziewczyny z krótkimi włosami, bo opaska to obecnie ozdoba włosów. Z perłami, materiałowe, z ozdobnymi kamieniami. Wybór jest ogromny! Wystarczy wybrać dla siebie ulubiony kształt i kolor.

Gumki do włosów
Pamiętacie zwykłe gumki, które miały jedynie związać kucyk? Zapomnijcie o tych gumkach. Teraz gumka do włosów to prawdziwa ozdoba. Piękne kolory, materiały, imitujące apaszki. Dobierz idealną dla siebie!