Zakup ciepłego i jednocześnie modnego zestawu, który pomoże nam przetrwać nawet najniższe temperatury to nie lada wyzwanie. Jeżeli szukacie nowej czapki, szalika i rękawiczek – przychodzimy z pomocą!

Czapka – wybierz swój model

Nasze poszukiwania zaczynamy od znalezienia idealnej czapki. Jakie cechy powinna spełniać? Musi być ciepła i otulająca. Wybór koloru zależy w pełni do nas, jednak warto dopasować ją do kurtki lub płaszcza, który najchętniej nosimy w jesienne miesiące.  

Nauszniki i opaski

Nauszniki oraz ciepła opaska wykonana z miękkiego materiału to alternatywa dla klasycznej czapki. Jeśli akurat mamy "zrobioną" fryzurę i nie chcemy jej zniszczyć, to idealne rozwiązanie. Sprawdź wybrane przez nas modele.

Szalik – otul się w chłodny dzień

Szalik ogrzeje w chłodny i wietrzny dzień, a także będzie ciekawym elementem stylizacji! Możesz wybrać szalik pasujący do czapki lub możesz zaszaleć i zdecydować się na kolorowy, zwracający na siebie uwagę model. Ważne, żeby otulił szyję i nie pozwolił na przedostanie się mroźnego powietrza na szyję.

Ponczo

To niesamowicie popularne rozwiązanie, które możemy potraktować jako dodatkową warstwę ubrania! Świetnie sprawdza się też jako otulacz domowy. Nie krępuje ruchów, można go szybko narzucić jak i zdjąć, a ogrzeje plecki i zapewni komfort. Niektóre panie noszą ponczo na kurtkę albo płaszcz, co dodatkowo ogrzeje w mroźne dni.

Komin

Czyli szalik bez końca jest ciekawą alternatywą klasycznego szalika. Dawniej supermodny, noszony równocześnie jako szalik i czapka, co gwarantowało, ze żaden zimny wiatr nie dostanie się gdzie nie trzeba. Moda znów wraca i można spotkać wiele osób tak właśnie noszących komin. Jednak najczęściej nosimy komin tylko na szyi. Jego wygoda polega na tym, że nie trzeba go wiązać. Wystarczy owinąć wokół szyi.

Rękawiczki – nie zapomnij o dłoniach!

Do wyboru mamy całą gamę różnych rękawiczek! W zależności od tego, jakich potrzebujesz i jaka jest pogoda za oknem, możesz wybrać model skórzany, z pięcioma palcami, z dwoma lub bez palców!

Zobacz również: