W czerwcowej Claudii pachnie latem!

Oficjalnie otwieramy sezon na truskawki, przeprowadzamy stylowe metamorfozy balkonów i tarasów – i krok po kroku pokazujemy jak wyczarować niezwykłe bukiety, które bez trudu wykonasz samodzielnie. Intensywnie przygotowujemy się do letniego sezonu – w czerwcowym numerze znajdziecie najmodniejsze plażowe stylizacje i wyjątkową modę w kolorach owocowego sorbetu. Doradzimy też, jak za pomocą ubioru odjąć sobie lat – i sprawdzamy 20 urodowych sztuczek, dzięki którym będziesz wyglądać jakbyś właśnie wróciła z wakacji.

Nie zabraknie również wyjątkowych spotkań.

Przy kawie rozmawiamy z Kingą Preis, a o kobiecej przyjaźni opowiadają nam odtwórczynie głównych ról w filmie „Kochaj”, Olga Łobądź, Aleksandra Popławska i Magdalena Lamparska. W nowej Claudii także Marcelina Zawadzka i nastoletni bohaterowie programu MasterChef Junior. Nadszedł również czas na kolejną - trzecią już w tym roku metamorfozę Claudii. W czerwcowym numerze znajdziecie niezwykłą przemianę Patrycji Katlewskiej, 38-letniej nauczycielki wychowania przedszkolnego z Torunia.

czerwcowa-claudia

Akademia Przedsiębiorczości

Dedykowana wszystkim przedsiębiorczym kobietom, nasza wspólna akcja z home.pl nabiera rozpędu. Tym razem bierzemy na warsztat blogowanie. Podpowiadamy jak w 5 krokach stworzyć własnego bloga i podsuwamy zestaw najlepszych praktyk. Nie zabraknie też historii kobiet, które dzięki pasji i niebanalnym pomysłom osiągnęły sukces jako blogerki.

Prezenty na lato

W czerwcowej Claudii nie mogło też zabraknąć wyjątkowych dodatków. Nowy numer można kupić z  magazynem kulinarnym „Sielska kuchnia” albo elegancką letnią kosmetyczką, w której zmieścisz cały wakacyjny niezbędnik.

czerwcowa-claudia-z-dodatkami
Czerwcowa Claudia z dodatkami, do wyboru: letnia kosmetyczka za 19,90 zł i magazyn kulinarny za 9,90 zł.
letnia-kosmetyczka
Elegancka letnia kosmetyczka z czerwcowej Claudii będzie idealna na wakacyjny (i weekendowy) wyjazd!