Spis treści:

  1. Litera M na dłoni - jakie linie muszą się połączyć?
  2. Litera M - znaczenie

Znak litery M na dłoni - jakie linie muszą się połączyć?

Litera M może występować na jednej lub dwóch dłoniach. Linie powinny być połączone. Taki układ pojawia się dość rzadko ze względu na to, że nie u każdej osoby pojawia się linia odchodząca od wzgórka Saturna.

Krzyżująca się linia życia, głowy oraz serca powinna połączyć się z linią losu. Ta ostatnia rozciąga się w górę od nadgarstka i przecina linię głowy do linii serca, tworząc ukośną linię M z linią życia. W głównej mierze jest to symbol, który oznacza szczęście związane z relacjami partnerskimi, ale nie tylko!

Osoby, które posiadają znak litery M na dłoni są przedsiębiorcze oraz stawiają sobie bardzo ambitne cele, często niewykonalne dla innych. To ich nie przeraża, gdyż kochają wyzwania i wręcz niemożliwe rzeczy. Ich ciężka praca i upór w dążeniu do celu jest często przyczyną zazdrości wielu, którzy na taki wysiłek by się nie zdecydowali. Jeszcze przed ukończeniem 40 lat mają dobrze ustabilizowaną sytuację materialną - jeżeli natomiast zdarzy się, że tak się jednak nie stało, jeszcze pojawi się odpowiednia droga. Może nie być oczywista, natomiast da pozytywne rezultaty.

 

Litera M na dłoni - znaczenie

Osoby z literą M na dłoni nie boją się ciężkiej pracy, tak jak wspomnieliśmy, to ona jest dla nich celem samym w sobie, gdyż lubią być perfekcjonistami w każdym calu. Nie boją się kreować rzeczy, które przez innych są oceniane jako nienaturalne, dziwne oraz inne. Osoby te najczęściej są skrytymi myślicielami, często introwertykami, którzy dobrze kalkulują swoją strategię. Ich główną cechą jest chęć zdobywania wiedzy w każdym wieku - lubią być oczytani oraz dobrze poinformowani, co nierzadko wiąże się z mylnymi opiniami na ich temat. Zadufanie czy też przemądrzałość to główne zarzuty stawiane osobom z pojawiającą się literą M na dłoniach.

Zobacz również:

Najważniejsze to przywództwo i niezwykła intuicja, która pozwala im na rozpoznania każdego, kto chce ich okłamać. Potrafią prześwietlić delikwenta, a następnie zachować dla siebie całą prawdę, by uderzyć w odpowiednim momencie. To urodzeni okultyści, dziennikarze oraz rekruterzy. Mają silną osobowość, ale także bardzo szczodre serce - niestety raz zawiedziona osoba z tym znakiem na ręku nie podaruje ci kłamstwa i nie zaufa ponownie.