Artykuł promocyjny

Orgazm skóry i piersi

Przy odpowiednim dotyku i odpowiednim nastroju, całe nasze ciało jest skłonne do orgazmu. Delikatnie głaszcząc i pieszcząc jakąkolwiek część swojego ciała, możesz nie tylko osiągnąć wielkie „O” tam, „na dole”, ale także możesz doświadczyć nowych przeżyć. Około 1/3 kobiet osiąga orgazm jedynie przez stymulowanie piersi.

Wibrator Francuz marki Smile Makers jest idealnym kompanem, który pomoże Ci odkryć wszystkie te czułe, erogenne miejsca.

Orgazm łechtaczkowy

Około 80% kobiet osiąga orgazm, dzięki zewnętrznej stymulacji. Nie jest to oczywiste, zwłaszcza, gdy seks najczęściej skoncentrowany jest na penetracji.

Masażer Strażakzostał specjalnie zaprojektowany do pobudzenia łechtaczki, delikatnie masując wargi sromowe i zapewniając efekt WOW!

Orgazm punktu G

Jedną z przyczyn, dlaczego orgazm poprzez zewnętrzną stymulację jest bardziej powszechny, może być fakt, że niektórzy z nas nie mogą znaleźć punktu G. Znalezienie go wspólnie z partnerem może być dość stresujące, dlatego wibrator może być idealnym rozwiązaniem do samodzielnych poszukiwań. 

Żółty wibrator Trener Tenisa jest specjalnie zakrzywiony tak, aby dotrzeć do punktu G i pobudzić go idealnie zaokrągloną końcówką w kształcie gładkiej silikonowej kulki.

 

Orgazm waginalny, analny, szyjki macicy oraz wiele innych

Przy tak wielu możliwościach i tak wielu erogennych strefach, mamy całkowitą swobodę podczas chwil, które spędzamy same ze sobą.    

Z Milionerem od Smile Makersmożesz pobudzać wszystkie znane ci punkty ORAZ te nowe, które sama odkryjesz, i które staną się dla Ciebie wyjątkowe.

 

Poznajmy się!

Ponad 8/10 kobiet używa lub chciałaby używać wibratora. Ponad 9/10 kobiet pozytywnie ocenia kobietę posiadającą wibrator, jednak wciąż wiele z nas ma wątpliwości przed jego zakupem. Najczęściej ma to związek z niekomfortowym środowiskiem, w którym wibratory są sprzedawane.

Najbardziej przyjazną kolekcję wibratorów - Smile Makers- możesz teraz znaleźć w sieci drogerii Rossmann. Dokładnie! Już nie musisz więcej oglądać się za siebie wchodząc do sklepu, żeby kupić Twój wibrator. A wesołe, dyskretne opakowania sprawią, że nikt w kolejce do kasy nie spojrzy na Ciebie krzywo.