Dodatki do czerwonej sukienki

Dodatki do czerwonej sukienki? Ich dobór to nie lada wyzwanie! Jako pierwsza i najbardziej oczywista nasuwa nam się czerń. Niestety w tym duecie czerwona sukienka może stracić lekkość i swój niepowtarzalny charakter. Co więc wybrać, gdy zależy ci na zachowaniu eleganckiego wyglądu? Najbezpieczniej będzie postawić na szpilki i torebkę w kolorze nude. Cieliste dodatki sprawdzają się bowiem doskonale wtedy, gdy zależy Ci na tym, by akcesoria tworzyły tło, a nie wysuwały się na pierwszy plan.

Kolor dodatków do czerwonej sukienki?

Czerwona sukienka przyciągnie spojrzenia wszystkich wokół. Jest tak wyrazista, że nie potrzebuje konkurencji w postaci oryginalnych detali ani form. Zadaniem dodatków do czerwonej sukienki jest więc stworzenie z nią harmonijnej całości. By to było możliwe podczas zakupów weź pod uwagę odcień kreacji. Mocne i wyraziste kolory dobrze wyglądają w towarzystwie podobnych dodatków.

Nie bez znaczenia jest także to, czy sukienka ma ciepły czy zimny odcień. Jak to sprawdzić? Przyłóż do niej złotą lub brązową tkaninę, a następnie szarą albo srebrną. Która z nich pasuje bardziej? Jeśli pierwsza, czerwień jest ciepła, zaś druga wskazuje na zimną barwę kreacji. Całość stylizacji powinna być utrzymana w podobnej tonacji, którą z kolei warto dopasować do typu urody.

Sprawdź, jaki jest twój typ urody >>>

A może srebro lub złoto?

Błyszczące buty i torebki wkradały się do świata mody małymi kroczkami: najpierw jedynie w postaci detali jak np. fragmentu obcasa albo zdobienia na czubie buta, a potem coraz śmielej. Tej jesieni projektanci pozbyli się wszelkich skrupułów i akcesoria lśnią pełnym blaskiem. Okazuje się, że zarówno złoto, jak i srebro doskonale sprawdzają się w formie dodatków do czerwonej sukienki. Jeśli nie masz odwagi, by włożyć czółenka pokryte brokatem, postaw na delikatne sandały z cieniutkimi paseczkami. To wciąż za wiele? Uzupełnij stylizację szarymi szpilkami i torebką z pojedynczymi, błyszczącymi akcentami.