Od czego zacząć?

Podstawą jest dobry pomysł i przemyślany projekt. Jeśli w planie naszego domu lub mieszkania taka łazienka została już przewidziana, musimy tylko odpowiednio ją zagospodarować, tak by była praktyczna, a jednocześnie korespondowała ze stylem naszej sypialni. Jeśli nie mieliśmy tyle szczęścia, sami możemy pobawić się w projektanta i samodzielnie wydzielić dodatkową łazienkę bezpośrednio w sypialni, np. za pomocą efektownych ścianek działowych. Takie designerskie elementy, nie tylko doskonale spełnią swoją funkcję praktyczną, ale także dodadzą obydwu pomieszczeniom modnego charakteru.


Miejsce do przechowywania
W tak małym pomieszczeniu, nie trudno o wielki bałagan. Aby wszystko znalazło się na swoim miejscu pod umywalką warto umieścić funkcjonalną szafkę, np. z kolekcji Imandra. Głębokie szuflady świetnie sprawdzą się do przechowywania kosmetyków, a drzwiczki z systemem cichego domykania zapewnią komfort użytkowania. Dobrym rozwiązaniem będą też akcesoria z kolekcji GoodHome Koros oraz GoodHome Amantea, dzięki którym wygospodarujesz w swojej łazience miejsce na ręczniki czy przybory toaletowe.


Prywatna strefa beauty
Kiedy o poranku wszyscy domownicy będą szturmować główną łazienkę, tutaj znajdziesz chwilę dla siebie. Pomyśl więc o dobrze oświetlonym lustrze, przy którym z łatwością wykonasz makijaż. Możesz też pokusić się o lustro z „drugim dnem”. Lustrzana szafka z kolekcji GoodHome Imandra nie tylko zapewni Ci wygodne miejsce do przechowywania drobnych przyborów higienicznych, leków czy kosmetyków, ale także optycznie powiększy łazienkę.


Funkcjonalna kabina prysznicowa
Wybór odpowiedniej kabiny prysznicowej to podstawa. Musi być dość kompaktowa, ale jednocześnie komfortowa, tak aby każdy z domowników mógł cieszyć się swobodą ruchów podczas kąpieli. Dobrym rozwiązaniem będą kabiny prysznicowe GoodHome Beloya, które dostępne są w różnych rozmiarach i otwierają się aż na 9 różnych sposobów- są funkcjonalne, mają nowoczesny design i nie zajmują wiele miejsca.  Idealnie pasują do łazienek w rozmiarze mini.

Produkty marki GoodHome znajdziesz w sklepach:

Więcej informacji na www.castorama.pl 
oraz w katalogu Projekt Łazienka 2019