Trzecia edycja loterii Almette zakończyła się rekordową ilością zarejestrowanych kodów. Po raz kolejny można było wygrać codzienne nagrody pieniężne, a nagrodą główną był - przepiękny, całoroczny i w pełni wyposażony drewniany dom z widokiem na góry, położony w urokliwej miejscowości Czerwienne w okolicach Zakopanego. W sumie wartość wszystkich nagród wyniosła ponad milion złotych!

W trzeciej edycji loterii największe szczęście uśmiechnęło się do Pana Arka z Piekar Śląskich, który na finał przyjechał ze swoją narzeczoną Kasią oraz rodzicami – Teresą i Grzegorzem. Arek z zawodu jest piekarzem i pracuje w rodzinnej piekarni, która ma ponad 30 lat tradycji. Właściciel domku Almette podczas odbioru kluczy nie krył ogromnych emocji: „Zawsze marzyłem o domku w górach, przyjeżdzam tu bardzo często, zarówno zimą jak i latem. Wiedziałem o dwóch poprzednich edycjach loterii Almette, bo od lat kupuję ten serek. Gdy o nowej edycji loterii powiedziała mi moja narzeczona Kasia, postanowiliśmy spróbować raz jeszcze”. – mówi Pan Arek. „Od początku mieliśmy przeczucie, że wygramy. Dom jest zjawiskowy, przepiękny, dopracowany w każdym szczególe. Jestem naprawdę szczęśliwy!

Zwycięzcę szczególnie zachwyciło perfekcyjne wykończenie i pełne wyposażenie nowego domu. Został on bowiem w pełni urządzony – można w nim od razu zamieszkać. Organizatorzy loterii zadbali o wszystkie szczegóły – nowoczesny sprzęt AGD, serwis porcelany, sztućce, a nawet ręczniki czy eleganckie detale wystroju wnętrz jak lampiony, kwiaty, książki, które stworzyły klimat pełen ciepła i relaksu. W salonie stanęła przepiękna, pachnąca lasem choinka, która podkreśliła przedświąteczną atmosferę. W domku Almette nie mogło zabraknąć także kominka oraz hamaka, z którego Pan Arek i jego narzeczona będą mogli podziwiać widok na Tatry.

Będę tu spędzać wspaniałe chwile z narzeczoną, rodzicami, przyjaciółmi i bliskimi. Tuż po Nowym Roku przyjedziemy do domu Almette odpocząć. Nie mogę się doczekać! – mówi nowy właściciel.

Uroczystość przekazania kluczy zwycięzcy loterii Almette odbyła się 18. grudnia.  Powitaniu laureata w nowym domu towarzyszyło przecięcie wstęgi, gromkie brawa i niekończące się gratulacje. Nagrodę zwycięzcy przekazał Jacek Kostka – Wiceprezes Zarządu Hochland Polska.      

Po raz kolejny zainteresowanie akcją przekroczyło nasze najśmielsze oczekiwania – mówi Katarzyna Ciecieręga Marketing Manager w Hochland Polska. Nic dziwnego, bo drewniany całoroczny dom w górach to marzenie Polaków. Nagroda jest nie tylko cenna, ale nie wymaga czasu i stresu budowy – wszystko jest gotowe. Zapewniam, że w urządzanie domu włożyliśmy mnóstwo serca i zadbaliśmy o każdy szczegół (nawet piękny widok na Tatry), aby zwycięzca i jego Rodzina czuli się tutaj jak najlepiej. Bardzo się cieszę, że domek trafił w dobre ręce, a Almette znów mogło spełnić marzenia.

Specjalnie na tę okazję przygotowano tort w kształcie domku, a o pyszny poczęstunek z serkami Almette zadbał ambasador marki szef kuchni – David Gaboriaud. Goście mogli skosztować wyjątkowych dań: kwaśnicy na wywarze z jagnięciny, którą zaserwowano z moskalami z serkiem Almette z ziołami, zupy krem z topinamburem i akcentem Almette z chrzanem, a także wspaniałych pierogów z gęsiną oraz pierogów z kaszą gryczaną, suszoną miętą oraz Almette śmietankowym. Goście mogli spróbować także pysznej bezy, która wypełniona była Almette jogurtowym i owocami.