Spis treści:

  1. Buty sznurowane za kostkę
  2. Botki wsuwane
  3. Sznurowane oxfordy

Buty sznurowane za kostkę

Możemy wybierać spośród tych ze skóry ekologicznej lub tej prawdziwej. Należy zwrócić uwagę na to, w jaki sposób układa się stopa i czy podczas pierwszego założenia nie pije ona nas i nie jest za ciasno. Istotne jest, że w większości wypadków butów z tworzyw sztucznych, ich rozciągnięcie jest znacznie słabsze niż tych ze skóry naturalnej. Podeszwa z gumy czy tez innego materiału antypoślizgowego jest niezwykle wygodne i bezpieczne.

Botki wsuwane

To ciekawe rozwiązanie dla zabieganych - raz , dwa, trzy i po krzyku! łatwe, wsuwane botki na platformie lub grubszej podeszwie zapewniają izolację od zimna. Regulowane grube taśmy są wysokogatunkowe i wytrzymałe. Dzięki temu możesz bez obaw wsuwać nogę i nie martwić się, że całość rozciągnie się bezpowrotnie.

Sznurowane oxfordy

Ten klasyk to must have na jesień! Idealne do spódnicy i spodni. Niezwykle eleganckie obuwie, nadające się na spotkanie biznesowe w pracy czy też wypad z koleżankami. W większości podeszwa jest fakturowana, stabilna i dość gruba, co zapewnia dodatkową izolację przed chłodem i wilgocią. Te lakierowane czy też ze skóry ekologicznej nadają się na słotę, natomiast są także serie tych, wykonanych z zamszu, świetnie pasujące na te suche, bezdeszczowe dni.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez De Caro Calzature (@de_caro_calzature) Wrz 29, 2020 o 2:17 PDT