Kiedy jest Dzień Chłopaka?

Dzień Chłopaka, to święto obchodzone w Polsce 30 września. W tym dniu warto docenić płeć przeciwna i podarować mu jakiś drobny prezent. Pamiętajmy o każdym chłopaku w każdym wieku, czyli ukochany, tata, brat, albo syn:) Święto to obchodzą jednak przede wszystkim nastolatkowie.

Dzień Chłopaka nie jest obchodzony jedynie w Polsce. W innych krajach Panowie również czekają na prezenty, ale w innych dniach, i tak:

Malta - 7 lutego,
Wielka Brytania, Irlandia - 5 kwietnia,
Japonia - 5 maja,
Brazylia - 15 lipca,
Norwegia - 7 października,
Indie, Meksyk - 19 listopada,
Kanada - 25 listopada.

Czy Dzień Mężczyzny i Dzień Chłopaka to to samo?

To dwa różne święta obchodzone w różnym czasie. Dzień Mężczyzn przypada na 10 marca, czyli tuz po Dniu Kobiet. Natomiast Międzynarodowy Dzień Mężczyzn obchodzony jest 19 listopada w ponad 80 państwach. Tradycja obchodzenia tego dnia została zapoczątkowana w 1999 w Trynidadzie i Tobago. Dzień ten jest poświęcony promowaniu wartości, jaką mężczyźni wnoszą do świata, i podkreślaniu pozytywnych wzorców do naśladowania.

Czym się różni Dzień Chłopaka od Dnia Mężczyzny? Dzień Mężczyzn świętujemy raczej z dorosłymi panami, a Dzień Chłopaka obchodzą nastolatkowie. Choć Panowie pewnie chętnie przyjmą prezenty w obu tych dniach:)

Sprawdźcie jakie prezenty ucieszą każdego chłopaka!

Giorgio Armani Stronger With You woda toaletowa

Ten jesienny, otulający zapach będzie świetnym pomysłem na prezent dla każdego chłopaka, który lubi aromatyczne, delikatnie słodkawe nuty zapachowe.

Zobacz również:

Skórzany portfel

Portfel to zawsze trafiony prezent! Ten jest mały, praktyczny i elegancki. Zmieści wszystkie niezbędne karty płatnicze i dokumenty, nie zajmując jednocześnie dużo miejsca.

Zapalniczka benzynowa

Ten niewielki gadżet przyda się każdemu facetowi! Rozpalanie grilla czy zapalanie świec nie będzie wyzwaniem.

Czarny pasek

Czarny, porządny pasek to must have każdego faceta. Można założyć go do garnituru oraz na co dzień.

Słuchawki

Dobre słuchawki polecamy dla wszystkich fanów muzyki. Przydadzą się każdemu, w domu, w pracy, czy na wyjeździe..

Etui na klucze

Eleganckie, skórzane etui na klucze będzie świetnym prezentem dla gadżeciarza oraz dla zapominalskiego faceta.

Powerbank 10000 mAh

10000 to pojemność, która budzi szacunek. Wystarczy na 4 pełne ładowania, więc sprawdzi się na dłuższych i krótszych wyjazdach. Praktyczny prezent, który sprawdzi się na co dzień.

Scyzoryk

Scyzoryk to niewielki gadżet, który przyda się dosłownie każdemu! Za pomocą tego niewielkiego urządzenia można naprawić, przykręcić, odkręcić, otworzyć czy rozciąć niemal wszystko!

Plecak

Każdy facet powinien mieć porządny plecak, który pomieści komputer na co dzień oraz najpotrzebniejsze rzeczy na krótkie wyjazdy.

Zestaw kosmetyków

Taki zestaw na pewno ucieszy każdego mężczyznę, który dba o siebie i lubi kosmetyczne nowości. Możemy dowolnie dobierać do siebie produkty tak, aby jak najbardziej pasowały osobie, którą chcemy obdarować.