Kobieta na co dzień ma wiele ról - żona, mama, bizneswoman, koleżanka, babcia, podróżniczka, ale jej najważniejszą rolą i tą, którą celebrujemy 8 marca to rola kobiety. To właśnie w tę rolę musimy wierzyć i ją musimy doceniać.

Nie możemy zapomnieć o otaczających nas kobietach. Dlaczego? Ponieważ to one wnoszą do świata dobrą aurę, spontaniczność, dbają o bliskość oraz harmonię. Dlatego też zgadzamy się z motywem przewodnim Apartu, który temu szczególnemu dniu zadedykował motyw nieskończoności.

„Przewrócona ósemka” idealnie oddaje to, jaka jest kobiecość - nieskończona, silna, emocjonalna i inspirująca. Czy jest lepszy i bardziej ponadczasowy prezent niż biżuteria? Nie ma, a tegoroczna kolekcja Apartu stworzona specjalnie z okazji dnia kobiet pokazuje, że biżuteria tak samo jak kobiecość, są nieskończone. Marka przygotowała całą gamę wyjątkowych upominków, które są równie różnorodne jak kobiece upodobania i style.

Pamiętajmy, że nie musimy czekać, aż ktoś obdaruje nas piękną biżuterią. Możemy obdarować się same i same sobie oddać w ten sposób hołd. Ponieważ musimy kochać siebie, w siebie wierzyć i o siebie dbać. Biżuteria, podobnie jak moc kobiet jest wieczna, dlatego wybrałyśmy elementy z kolekcji Apart, które perfekcyjnie sprawdzą się tego dnia. 

Kolczyki

Na ten element biżuterii od razu zwracamy uwagę. Dlaczego? Ponieważ w zależności od długości kolczyków, znajdują się one na wysokości oczu lub ust, a to właśnie na te dwa miejsca zwracamy uwagę w trakcie rozmowy. Mogą być delikatne, mieniące się przy samym uchu lub bardziej wyjściowe, duże i zwracające na siebie uwagę. 

Naszyjnik

Naszyjnik może bardzo szybko zmienić wygląd naszej stylizacji. Delikatny symbol zawieszony przy sercu będzie przypominał właścicielce o mocy, która się w nim kryje. 

Bransoletka 

Bransoletka równie dobrze będzie wyglądała jako samotne ozdobienie nadgarstka jak i dopełnienie naszyjnika. Delikatny srebrny łańcuszek bardzo dobrze wkomponuje się w resztę noszonej biżuterii. 

Pierścionek 

Pierścionek jest bardzo ciekawym elementem biżuterii, ponieważ możemy łączyć kilka sztuk tej biżuterii ze sobą tworząc osobiste i niepowtarzalne połączenie.