Czy znacie jakąś małą dziewczynkę, która nie chciałaby wyglądać, jak jej mama? Córeczki z zaciekawieniem podglądają, co na siebie wkładamy i jak szykujemy się przed wyjściem. Przeglądają zawartość naszej kosmetyczki dopytując, kiedy one też będą mogły się malować. Oczywiście na razie im na to nie pozwalamy, ale czemu nie sprawić młodym damom przyjemności i nie pozwolić choć trochę upodobnić się do dorosłej kobiety? Tym bardziej, że chyba każda mama spoglądając na swoją małą córeczkę widzi w niej okruszki siebie.
 

Wyjątkowy Dzień Matki
Kolekcja Mum&Daughter

Dzień Matki - okazja do świętowania

Kto powiedział, że Dzień Matki co roku musi wyglądać tak samo? Tym razem spędźcie go wyjątkowo na wspólnej zabawie. Pretekstem do niej mogą być identyczne ubrania dla mamy i córki. Znajdziecie je w ofercie marki Mum&Daughter, którą stworzyła mama pięcioletniej dziewczynki. Propozycje z jej kolekcji są przeznaczone dla dzieci od drugiego roku życia. To klasyki, w które zawsze warto inwestować. Pudełkowe płaszcze, marszczone spódnice i dzianinowe bluzki nigdy nie wyjdą z mody. Nawet, gdy Twoja córeczka z nich wyrośnie, w Twojej szafie pozostaną na bardzo długo. Tym bardziej, że są doskonałej jakości!

Identyczne ubrania dla mamy i córki
Kolekcja Mum&Daughter

Identyczne ubranka dla mamy i córki

Szarości łączone z bielą pięknie przełamują delikatne pudrowe róże. Uwagę zwracają ciekawe łączenia struktur i materiałów. Sukienki z frędzlami mają błyszczące elementy. Tłoczone na wzór żakardu bluzy możesz zestawić z gładkimi spódniczkami. Prosta pudełkowa sukienka została zakończona uroczymi plisami. Tu naprawdę nie ma miejsca na nudę! Tym bardziej, że poszczególne elementy kolekcji możesz łączyć w casualowe, ale również sportowe zestawy.

Identyczne ubrania dla mamy i córki
Kolekcja Mum&Daughter

Co sądzicie o takim pomyśle na spędzenie Dnia Matki ze swoja małą córeczką? Spodobają jej się identyczne ubrania dla mamy i córki?

Zobacz także: Najlepszy prezent na Dzień Matki