Najważniejsze jest to, by pokazać swojemu mężczyźnie, że pamiętacie, doceniacie i chcecie uczcić to, że macie takiego wspaniałego mężczyznę u swojego boku.

Oto nasze pomysły na prezent na Dzień Mężczyzny

Pyszny deser dla mężczyzny

Nic tak nie ucieszy mężczyzny jak pyszny deser. Z tego co wiemy, większość płci męskiej uwielbia serniki. Dlatego proponujemy Wam kilka pysznych przepisów na serniki, na zimno, pieczone, do wyboru, do koloru.

  Sernik z brzoskwiniami bezą i kruszonką ->>

 

 

  Puszysty sernik z bezą - przepis od babci ->>

Zobacz również:

 

 

  Wiosenny trzywarstwowy sernik – przepis bez pieczenia ->>

 

 

  Sernik na zimno z truskawkami - szybki deser bez pieczenia ->>

 

 

Zadbaj o niego

Sam pewnie nigdy nie wpadnie na pomysł, żeby kupić sobie jakiś kosmetyk oprócz pianki do golenia czy dezodorantu. A przecież jego skóra tez potrzebuje pielęgnacji, nawilżenia, odświeżenia. Dobre kosmetyki będą świetnym prezentem. Tylko pamiętaj, żeby mu wytłumaczyć co jak stosować i sprawdzaj, czy na pewno używa tych kosmetyków codziennie:)

Zobacz też: Perfumy męskie – 5 najlepszych zapachów dla niego ->>

Prezent dla gadżeciarza

Jeśli masz w domu gadżeciarza, spodoba mu się wszystko związane z elektroniką i wszelkimi gadżetami. Ten mężczyzna będzie zachwycony, jeżeli otrzyma w prezencie super latarkę, nowy powerbank czy inny gadżet, który tylko on będzie używał.

Prezent dla podróżnik

W tym roku podróże są utrudnione, ale dalej można snuć plany i odwiedzać nieznane nam miejsca w kraju. super scyzoryk, termos czy kompas, to prezenty idealne.

Wieczorne SPA

A wieczorem przygotuj swojemu mężczyźnie domowe SPA. Gorąca kąpiel, dobry masaż, pachnące świece sprawią, ze ten wieczór będzie należał tylko do was!

Coś dla oczu

Nie zapomnij, że mężczyźni to wzrokowcy, wiec Ty ubrana w piękną bieliznę możesz być najlepszym prezentem dla swojego mężczyzny.