Randki od święta

To zdecydowany must have tego zestawienia. Tegoroczny debiutant na Netflixie. To film, który obudzi w każdym z nas świąteczną miłość! To opowieść o dwójce młodych ludzi, którzy zawierają pewną umowę. Wspólnie decydują się na towarzyszenie sobie w trakcie wszystkich najważniejszych imprez rodzinnych w roku, by w ten zręczny sposób uniknąć krępujących pytań o drugą połówkę. Doskonale znana Emma Roberts i Luke Bracey zapewniają nam w filmie także bardzo dobry aktorski poziom, tworząc na ekranie naprawdę wyczuwalną “chemię” między głównymi bohaterami.

Prezenty z nieba

Najnowsza pozycja w naszym zestawieniu. Świeżak od Netflixa idealnie oddaje najważniejsze wartości, które w czasie świąt są szczególnie ważne. To historia o pomocy drugiemu człowiekowi i dobroci serca, z miłością w tle. Wzruszenie widza podkręci też wiedza, że historia opowiedziana w tym uroczym filmie jest inspirowana prawdziwą historią. W tej historii mamy wszystko, co rozpali nasze serca: przystojnego głównego bohatera w mundurze, piękne widoki i ciepłe klimaty oraz budzące się uczucia przez przeszło półtorej godziny seansu!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Netflix Polska (@netflixpl) Paź 12, 2020 o 10:01 PDT

Last Christmas

Film, który był skazany na sukces na długo przed premierą, dzięki najlepszemu połączeniu - świątecznego czasu i piosenkami George’a Michela! Dodać możemy także niesamowitą energię Emilia Clarke, która gra główną rolę w filmie. Zagubiona Kate, dziewczyna z przeszłością niemogąca odnaleźć swojego miejsca na świecie po przebytej, ciężkiej chorobie, poznaje przystojnego chłopaka, który rozbudza jej w sercu magię świąt i pomaga jej odnaleźć w życiu sens. Uważajcie na nadchodzące łzy wzruszenia!

Cztery gwiazdki

Gwiazdorska obsada i świetny dowcip - w połączeniu ze świątecznym klimatem filmu - daje przepis na kinowy hit. Doskonały duet Reese Witherspoon i Vince Vaughna gra w hicie zakochaną parę, która oszukując całą swoją rodzinę, w czasie świąt - zamiast spędzać czas z najbliższymi - w tajemnicy relaksują się na rajskich wakacjach. Niestety, złe warunki pogodowe krzyżują ich plany i uziemiają bohaterów w domu. Zakochani zostają skazani na spędzenie czasu z rodzicami - którzy utrudniają im już problematyczną sytuację - żyjąc na 4 domy. Świetna zabawa w trakcie seansu gwarantowana!

Świąteczny kalendarz

Zeszłoroczny kandydat w naszym zestawieniu, niemniej - doskonały na świąteczny czas. Główną bohaterką jest początkująca fotografka Abby - w tej roli znana Kat Graham, którą młodsze pokolenie może znać z roli Bonnie w serialowym hicie “Pamiętniki wampirów”. Dziewczyna otrzymuje od dziadka świąteczny prezent - kalendarz adwentowy, który jak się okaże, potrafi zdziałać niesamowite rzeczy. Lekka, przyjemna i radosna opowieść z naszymi ulubionymi świętami w tle!

 

Zamieńmy swój ponury, listopadowy wieczór na seans w domowym zaciszu. Świąteczna opowieść będzie idealnym wprowadzeniem do grudniowych szaleństw i rodzinnej uciechy!