Najmodniejsze fryzury męskie

Styliści fryzur, podobnie jak w poprzednim sezonie, proponują mężczyznom nieco dłuższe włosy. Na wybiegach (Louis Vuitton, Kenzo, Balmain) królują podgolone boki i zaczesana do tyłu długa grzywka. W opozycji do nich pojawiają się gęste (proste lub kręcone) grzywy zasłaniające czoło, a także przedziałki na boku. Hitem są nadal pokaźne brody, które razem z fryzurą tworzą wyrazistą całość. Barbering przeżywa swój renesans! Mężczyznom, którzy nie mogą pochwalić się gęstym zarostem twarzy i głowy, styliści polecają krótkie, klasyczne cięcia i gładko ogolone twarze, które sprawdzą się we wszystkich stylizacjach. Wachlarz możliwości fryzur jest duży, więc każdy znajdzie coś dla siebie.

fryzury męskie
Akademia Stylizacji Zarostu Philips, Intermede 2015

Męska grzywka w stylu Pulp Fiction

Dobry sposób na wymodelowanie twarzy to fryzury męskie z postawioną grzywką, długie bokobrody i finezyjnie wygolona broda. Włosy na bokach i z tyłu obcięto krótko, a górę zostawiono dłuższą i wycieniowano. Takie strzyżenie prawie nie wymaga układania – wystarczy w grzywkę wetrzeć pastę modelującą, włosy skierować do góry, i lekko na bok.

Marynarski szyk

Średni zarost i uczesanie z mocno postawiona grzywka doskonale wydłużają oraz wyszczuplają twarz. Włosy na bokach i z tyłu bardzo mocno wygolono, górę zostawiono dłuższą i wycieniowano. Wysuszone pasma zaczesz do tyłu palcami zwilżonymi odrobina wosku do stylizacji.

męskie fryzury
KMS California, Shutterstock

Eleganckie męskie fryzury

Ta fryzura najlepiej się sprawdzi, gdy włosy są naturalnie falowane. Skrócono je mocno po bokach. Na górze zostawiono dłuższe i także mocno je wycieniowano. Z tyłu stopniowo wycieniowane
pasma sięgają karku. Zrób pośrodku przedziałek. Wysusz włosy, odbijając u nasady okrągła szczotka. Pasma na górze przeczesz palcami zwilżonymi żelem.

Wieczny romantyk

Idealna fryzura dla mężczyzny z naturalnie kręconymi włosami. Na bokach obcięto je na krótko. Na górze zostawiono dłuższe i mocno postrzępiono. Z tyłu wycieniowane pasma sięgają do końca karku. Zrób z boku przedziałek. Wysusz włosy, odbijając u nasady okrągła szczotka. Grzywkę postaw gumą do stylizacji.