Fryzury na wesele ze średnich włosów - modna fryzura weselna w zwiewnym wydaniu

Fryzury ze średnich włosów na wesele w ostatnich latach cechują się głównie lekkością i naturalnością. Wbrew pozorom, nie są one jednak tak nietrwałe, jak może wydawać się na pierwszy rzut oka. Aktualnie w cenie są wszelkiego rodzaju upięcia pojedynczych kosmyków z tyłu głowy, wyglądające bardzo delikatnie i sprawdzające się doskonale w połączeniu ze zwiewnymi sukienkami. Tego typu fryzury ze średnich włosów sprawdzają się najlepiej głównie w miesiącach letnich, a do ich wykonania możesz potrzebować fryzjera lub innej osoby wprawionej w odtwarzaniu skomplikowanych upięć.

Fryzury na wesele ze średnich włosów - modna fryzura weselna bazująca na warkoczach

Niektóre fryzury na wesele ze średnich włosów nie tracą na popularności bez względu na upływ czasu. Są to wszelkiego rodzaju warkocze oraz upięcia z ich wykorzystaniem, od kłosów, aż po standardową wersję tego splotu. Stworzenie takiej fryzury jest znacznie łatwiejsze niż w przypadku lekkiego upięcia, które pojawiło się jako nasza pierwsza propozycja. Umiejętnie zrobione uczesanie umożliwia również swobodny taniec bez obawy o jego zepsucie w trakcie ruchu. Taka fryzura jest także znacznie wygodniejsza niż rozpuszczone włosy, które przeszkadzają zarówno podczas zabawy, jak i jedzenia.

Fryzury na wesele ze średnich włosów - modna fryzura weselna, czyli kok

Modne fryzury na wesele ze średnich włosów to nie tylko warkocze. Równie wygodną, a niekiedy jeszcze łatwiejszą do zrealizowania opcją są różnego rodzaju koki, zarówno te wysokie, jak i niskie, umieszczone tuż nad karkiem. W takie kompozycje można także wpiąć ozdobne spinki dopasowane do wybranej sukienki, co idealnie dopełni całą stylizację. Istnieje wiele sposobów na stworzenie eleganckiego koka, od przeciągnięcia go przez kucyk związany gumką, aż po użycie specjalnego wypełniacza. Dzięki temu możesz wybrać taką formę tego uczesania, na jaką tylko masz ochotę.

Fryzury na wesele ze średnich włosów - modna fryzura weselna typu loki

Fryzura na wesele ze średnich włosów wcale nie musi być ciasno spięta. Równie dużą popularnością od kilku lat cieszą się lekko pofalowane kosmyki ukryte pod delikatnym upięciem z tyłu stworzonym z włosów, które zwykle opadają na twarz. Taką fryzurę możesz z łatwością zrobić sama. Wystarczy jedynie lokówka oraz gumka lub spinka pozwalające na unieruchomienie kilku kosmyków z tyłu głowy. Takie rozwiązanie jest znacznie wygodniejsze niż brak jakiegokolwiek upięcia, ponieważ chroni przed wpadaniem włosów do jedzenia, które jest przecież jednym z niezbędnych elementów wesela.

Fryzury na wesele ze średnich włosów - modna fryzura weselna na wysokości karku

Kolejną modną fryzurą na wesele jest również upięcie na karku przypominające nieco kok w luźniejszej i znacznie bardziej fantazyjnej odsłonie. Taka opcja zazwyczaj wymaga lekkiego skręcenia włosów lub zaplecenia ich w warkocz. Kluczem do uzyskania pożądanego efektu jest pozwolenie, aby niektóre kosmyki wystawały z upięcia i zachowywały się zupełnie swobodnie. Wówczas fryzura wygląda bardzo naturalnie i lekko, dlatego sprawdza się ona doskonale w połączeniu ze zwiewnymi sukienkami i delikatną biżuterią w stylu boho.

Fryzury na wesele ze średnich włosów - modna fryzura weselna, czyli kucyk z warkoczem

Nieco mniej popularną, ale również efektowną, fryzurą na wesele ze średnich włosów jest kucyk połączony z warkoczem. Do stworzenia takiego upięcia należy wykonać klasyczny lub dobierany splot z jednej bądź dwóch stron głowy, a następnie związać go razem z resztą włosów. Taką fryzurę da się zrealizować w zaledwie kilka minut bez konieczności korzystania z pomocy fryzjera. Jest ona również niezwykle wygodna i pozwala na komfortowe jedzenie oraz tańczenie przez całą noc, bez obawy o przypadkowe zepsucie całego upięcia.