Fryzury ślubne 2017 - luźne sploty

Ten ślubny sezon zdecydowanie należy do warkoczy i plecionek. Królują zwłaszcza te monumentalne, asymetryczne, kaskadowo opadające na ramiona lub kark. Nie brakuje jednak również tych bardziej klasycznych, pasujących do skromnych i prostych sukni ślubnych. I wcale nie chodzi tu o równo zapleciony warkoczyk - w tym sezonie nosimy swobodne, nieregularne sploty, które zachwycają objętością. Pojedyncze pasma włosów przetykamy kwiatami, podwiązujemy wstążkami albo puszczamy luźno, nadając fryzurze lekko nieuczesany, romantyczny charakter. Plecionki sprawdzą się też jako stylowe detale: dyskretnie zaplecione tuż nad uchem pasmo lub cienkie warkoczyki upięte w niskim koku.

Fryzury ślubne 2017 - kwiaty we włosach

Modne w zeszłym sezonie kwiatowe wianki nadal są w cenie - ale to nie jedyny sposób na kwiaty we włosach. W tym roku idziemy o krok dalej - i wplatamy je bezpośrednio w ślubne upięcia. W klasycznych upięciach sprawdzą się białe i pastelowe kwiaty: róże, eustoma, frezje lub goździki. Jeśli szukasz subtelnej dekoracji - sięgnij po drobne kwiatki (na przykład gipsówkę). Hitem sezonu są wplecione we włosy zielone listki i gałązki (zieleń to najmodniejszy kolor 2017 roku), które dodadzą pannie młodej świeżości i delikatności. 

Fryzury ślubne 2017 - biżuteryjny blask

Ten trend przypadnie do gustu wszystkim pannom młodym, które chcą tego dnia poczuć się jak księżniczki. Biżuteryjne opaski, spinki i grzebyki to prosta i niezwykle wyrafinowana dekoracja ślubnej fryzury. W cenie są zwłaszcza ozdoby ze szlachetnych metali i subtelne motywy florystyczne. Wystarczy kilka eleganckich spinek udających drobne kwiatki, przypominający gałązkę laurową grzebyk wieńczący upięcie albo opaska, która zastąpi kwiatowy wianek. Efekt wow gwarantowany.

Zobacz więcej modnych fryzur ślubnych na 2017 rok >>>

--

Zobacz też:

Rocznice ślubu - nazwy i prezenty >>>

Suknie ślubne Anna Kara 2017 >>>

Suknie ślubne Pronovias 2017 >>>