Co zrobić, by zdobyć nowego słodziaka z Gangu Słodziaków?

Wystarczy na specjalnych kartach kolekcjonerskich zbierać naklejki przyznawane podczas zakupów w Biedronce, które później będzie można wymienić na maskotkę.

Jak wyglądają maskotki dostępne podczas tegorocznej akcji Gang Słodziaków?

Poznaj nowy Gang Słodziaków!

Słodziaków jest aż 10 - cztery duże i sześć małych.
W cieniu starego dębu czekają na Ciebie sarenka Hania, borsuk Bartek, dzięcioł Dominik i nietoperz Nikodem.
A w wysokiej trawie stoją grzecznie i trzymają się za łapki uroczy Juniorzy: Lisek Lucuś, zajączek Zuzia, nietoperz Nikoś, dzięciołek Dominik, sówka Zosia i pszczółka Pola.

Jak wyglądają nowe maskotki Gang Słodziaków? Zobaczcie w naszej galerii ->>

Nowością w tegorocznej akcji są nie tylko Słodziaki Juniorzy. Jak zapewnia sieć w komunikacie, "dzięki QR kodom zamieszczonym w książce opowiadającej o przygodach Gangu i słodziakowej aplikacji mobilnej podczas czytania będzie można wsłuchać się w dźwięki lasu wplecione w nastrojowe melodie i jeszcze w większym stopniu przenieść się w wyobraźni na magiczną polanę".

Aby zdobyć maskotkę klienci Biedronki muszą zebrać odpowiednią ilość naklejek.

Chcąc odebrać dużego Słodziaka trzeba zebrać 60 naklejek. Na Słodziaka Juniora wystarczy 40 naklejek.

Aby otrzymać jedną naklejkę, należy zrobić zakupy za co najmniej 40 złotych. Jednak podobnie jak w poprzedniej edycji, dodatkowe naklejki będzie można zdobyć np. korzystając z karty Moja Biedronka, czy kupując warzywa i owoce.

Chcesz poznać przygody Gangu Słodziaków?

Wystarczy zebrać 15 naklejek, żeby odebrać swój egzemplarz tej wyjątkowej książki za darmo i wyruszyć do świata wyobraźni razem z Gangiem Słodziaków.

Naklejki będzie można kolekcjonować do 17 listopada br., a pluszaki i książkę odbierać do 1 grudnia br. lub do wyczerpania zapasów.