Artykuł promocyjny

Jak zwykle, było inspirująco a rozmowy toczyły się wokół piękna. Dla Dr Marty Tazbir dbanie o siebie jest jednoznaczne z odkrywaniem siebie, a zadaniem medycyny estetycznej jest wydobywanie tego, co w ludziach najpiękniejsze. Celem jest bezpieczeństwo pacjentów i zwiększenie poczucia wartości każdej kobiety poprzez połączenie zabiegów estetycznych z szeroko zakrojoną profilaktyką zdrowotną (Tazbir Gold Club).

Dr Marta Tazbir wyznacza trendy w branży, kreuje modę na zabiegi medycyny estetycznej.  Wymaga, ale przede wszystkim od siebie. Stale podnosi swoje kwalifikacje. Pracuje z najlepszymi, starannie dobiera partnerów, inwestuje w najlepsze technologie. Partnerem wydarzenia była firma ITP S.A., która od lat specjalizujemy się w selekcji najlepszych technologii i światowych marek w zakresie medycyny estetycznej i urządzeń medycznych. Podczas wydarzenia zaprezentowany został najnowszy nabytek kliniki, urządzenie Zaffiro, które pozwala wykonać unikalny zabieg liftingujący, dający natychmiastowy efekt odmłodzenia i rozświetlenia skóry. Łącząc w sobie technologię podczerwieni oraz peeling wodny stał się ulubionym zabiegiem gwiazd.

Dr Marta Tazbir specjalizuje się w zabiegach autologicznej odnowy komórkowej, a partnerem wieczoru były najlepsze marki tego segmentu. Naturalne metody antyage, ulubione zabiegi Pani Grażyny Wolszczak. Regenera Activa, producent preparatów do pierwszej na świecie metody leczenia łysienia androgenowego oraz CGF - zabieg przeciwdziałający starzeniu się skóry, wykorzystujący skoncentrowane czynniki wzrostu i własne komórki macierzyste, dzięki czemu jest najbezpieczniejszą i najbardziej skuteczną terapią regeneracyjną na rynku.

Obecna była również marka Restylane, producent wypełniaczy i preparatów do długotrwałego nawilżania i rewitalizacji skóry.


W Klinice Tazbir oferowane są również zabiegi z użyciem nici liftingujących, a kolejny partner, Silhouette Soft™ oferuje najnowocześniejsze rozwiązania tego segmentu. Silhouette Soft™ to niechirurgiczny lifting twarzy, szyi i podbródka, gwarantujący doskonałe efekty zabiegowe przy minimalnym czasie rekonwalescencji – pacjent już kolejnego dnia może wrócić do codziennych obowiązków i cieszyć się efektem liftingu przez dwa kolejne lata.

Dr Marta Tazbir jest wizjonerką, która chętnie wspiera innowacje, dlatego na wydarzenie zaprosiła niezwykle ciekawą markę Brightalign, oferującą innowacyjne metody leczenia ortodontycznego za pomocą przeźroczystych nakładek. Brightalign gwarantuje piękny uśmiech zgodny z wcześniejszą wizualizacją bez niedogodności i dyskomfortu. Brightalign to pierwsza polska firma oferująca wizualizację efektów, którą można zobaczyć jeszcze przed podjęciem decyzji o leczeniu ortodontycznym.
Ze względu na modowy charakter imprezy, partnerem była marka KEVIN.MURPHY, producent produktów do profesjonalnej pielęgnacji włosów, która zadbała o fryzury Pani Grażyny Wolszczak, Pani Doktor oraz zespołu kliniki Tazbir a także ufundowała upominki dla gości.

Jako partner kliniki pojawił się także Dermedic, marka specjalizująca się w innowacyjnych, skutecznych i bezpiecznych preparatach dermokosmetycznych dla osób z wymagającą skórą.
O wyborne Prosecco zadbała firma Jantoń, jeden z największych producentów, importerów i eksporterów branży winiarskiej w Polsce.

Ponieważ najlepsi przyciągają najlepszych, a klientki kliniki Tazbir to kobiety pewne siebie, znające swoją wartość i lubiące wysoka jakość, dlatego tego wieczoru, Klinika Tazbir połączyła swoje siły z luksusową marką Porsche, która zaprezentowała najnowsze trendy motoryzacyjne.

Więcej informacji na: https://klinikatazbir.pl