Pasaże Tesco wiedzą jak łączyć przyjemne z pożytecznym, dlatego zapraszają do rodzinnej zabawy ze znanymi i lubianymi gwiazdami. Całkiem niedawno, bo 7 grudnia, w krakowskim centrum handlowym na wszystkich klientów Tesco czekało wiele atrakcji. Zobaczcie jakich!

Każdy, kto tego dnia wydał na zakupy minimum 100 zł punktach usługowych i sklepach na terenie Pasażu Tescomógł sprawić sobie wyjątkowy prezent. W centrum handlowym powstała bowiem specjalna strefa warsztatowa, w której klienci mieli okazję spersonalizować otrzymany w prezencie sweter. Był to klasyczny, czerwony egzemplarz, który pasuje do wszystkiego, ale dopiero przyozdobiony świątecznymi motywami, takimi jak renifery, choinka, piernikowy ciastek, czy też bombki, stanie się najlepszą bożonarodzeniową stylizacją. Może być też prezentem dla osoby, która ma poczucie humoru i lubi się wyróżniać. Sprawdzi się także dla fanów filmów takich jak “Kevin sam w domu” oraz “Bridget Jones”, których bohaterowie do perfekcji opanowali noszenie świątecznego swetra. 

Wszystko to działo się z powodu drugiej edycji imprezy pod hasłem “Fabryka Swetrów Świątecznych”.  Jej pomysłodawcą jest właśnie Pasaż Tesco, który pod swój krakowski adres zaprosił kilka wyjątkowych gwiazd. Nad projektami oraz świątecznym nastrojem czuwali: ambasador marki – Mateusz Gessler wraz z Natalią Siwiec, Adą Fijał, Sylwią Nowak oraz Łukaszem Kędziorem (Lukebook). Cała czwórka pomagała wszystkim chętnym wykonać oryginalny projekt wymarzonego swetra. Nie obyło się bez wspólnych zdjęć, filmów i relacji w mediach społecznościowych. Gwiazdy chętnie opowiadały o swoich świątecznych planach, dzielnie pracując przy maszynie do szycia i cierpliwie pozując do zdjęć. 

Koniecznie zobaczcie galerię zdjęć z tego wydarzenia i przekonajcie się, że zakupy w Pasażu Tesco mogą być nie tylko domowym obowiązkiem, ale także dobrą zabawą i relaksem w miłym towarzystwie.